Elektro gitar mı, klasik gitar mı? Hangisiyle başlamalıyım?

Sizce hangisiyle başlamalıyım bide bu gitar iyi mi

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp

0|0
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben çok iyi bir gitarist olucam diyosan.. Klasik gitar ve klasik müzik teknikleri ile başla.. Ardından elektro gitar tekniklerine geçersin ve olayı bitirirsin... Ben çok iyi bir müzisyen olacağım diyosan gitarı da bırak piyano ile başla.. öyle büyük hedeflerim yok eş dost arasında çalıcam söylicem diosan al bir akustik onla başla.. ya çok büyük hedeflerim yok ama bir grup kurup bir yerlerde çalmak isterim çok da iddaalı değilim diosan al elektroyu git kursa.. daha ne diyim sana.. :)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Dinlediğin tarza göre yap gitar seçimini. Ayrıca ''Gitara klasik ile başlanıyor'' diye bir söylenti var, bunlar doğru değil. Örneğin rock dinliyorsan elektro almalısın.

0|1
    0|0
    • Bisi sorcam elektro istiyorum ve kiz arkadasimda elektro basla diyor ama klasik sesi daha hos sence hangisine basliyim

• Dediğim gibi ne tür dinliyorsan ona göre al.

• klasik gitardan elektroya geçmen gerek önce eşşek sonra at

0|2
    0|0
  • klasikle başla

0|0
    0|0
  • klasikle baslanıyor diye duymustum

0|0
    1|1
  • Elektro

0|0
    0|0
  • klasikle başlaman lazım net. elektro gitar ile başlamaya kalkarsan teknik vs öğrenmek 2 kat zorlaşacak bide üstüne üstlük elektronun zorluğu var. yani klasikle başlayıp biraz geliştirirsen kendini elektro gitarı normalden daha kısa bir sürede kavrarsın. bu arada klasik gitar alacaksan benim önerim yamaha c40 tır. hem fiyatı çok zorlamaz hemde o fiyata ölümüne iyidir.

0|0
    0|0
  • Klasik gitar bambaska dduygulaar barindirir bence... Daha cok hissedersin, daha cok yurege dokunursun gibi bisey...

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorsan klasik gitarla başlangıç yapmanı öneririm. akustik değil, klasik. akustik ellerini mahvedebiliyor. ashton öneririm, çok iyi ses çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Klasik ile başla

0|0
    0|0
  • Klasikten başlarsan daha çok hakim olabilirsin, ki klasik daha güzel zaten. Öylesine değilde gerçekten müzikle ilgilenerek başlıyorsan klasik yani.

0|0
    0|0
  • Klasikle baslamadan elektroya gecemezsin oyle bisey var ise bile cok zorlanirsin elektro tabi ki ama :)

0|0
    0|0
  • Klasik tabiki

0|0
    0|0
  • Elektro Gitar

0|0
    0|0
  • Klasikle başla önce öğrenmen de daha kolay olur hem :)

0|0
    0|0
  • bence klasik gitarla basla derim :D

0|0
    0|0
  • klasik gitar

0|0
    0|0
  • klasikten başla elektroyu öğreninceye kadar beyinde kulakta kalmaz :D

0|0
    0|0
  • elektro gitarr aşktırr aşkk<3<3

0|0
    0|0
  • Klasikle başlamalısın

0|0
    0|0
  • Elektrogitar istiyorsan direkt onunla başla

0|0
    0|0
  • Elektro gitar.

0|0
    0|0
  • Tamam tabiki elektro daha iyi ama klasik gitarı ogrenmeden elektroya geçersen temelde sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Klasikle başladım sonradan elektroya geçtim. Klasikle başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Klasikle başla devamı gelirse diğerine geç.

0|0
    0|0
  • Elektroyu tercih ederdim ama sen genede klasikten başla

0|0
    0|0
  • Elektro gitarla başla zaman kaybetme ikisininde neredeyse aynı çözersin

0|0
    0|0
  • kalsik

0|0
    0|0
  • Ben en çok akustiği seviyorum sonrada elektro

0|0
    0|0
    • Klasikle başlanır diye bir kural iatediğinle başla. elektro seviyorsan elektroyla başla.

Erkekler Ne Diyor 32

• Elektro gitar diye atlamayın hemen yorum yapanlara söylüyorum. Kardeşim öncelikle senin amacına bağlı alayım sırtıma gideyim sahile çalayım diyosan klasik gitarı heryerde çalarsın çok pratiktir ama elektro amfi elektriği vs bunları düşün. Başlangıç olarak kimse elektro önermez zaten.

0|1
    0|0
  • Sana tecrübeli birisi olarak klasikle başlamanı öneririm. 10 yaşımdan beri müzikle uğraşan birisiyim. 10 yaşımdan beri klasik gitar 11 yaşımdan beri bas gitar ve elektro gitar çalıyorum. Hepsinde çok farklı hisler var. Bir kere söylemek istediğim bir şey var. Klasikten neden başlamanı önerdiğimi açıklayayım. Klasik gitar orta yumuşaklıktaki tellerle verilir standart hal olarak. Yani sen orta yumuşaklıktaki tellere alışmaya çalışırsın başta. Bu da parmaklarının çok fazla zorlanmadan yavaş yavaş güçlenmesini sağlar. Direk bas gitardan başlarsan teller çok sert olduğu için yeterince iyi basamazsın ve ses cızırtılı gelir. Elektro gitardan başlarsan da parmakların çok yavaş gelişeceği, hızlanacağı ve parmaklarının uçlarının çabuk parçalanacağı için klasik gitar idealdir. Lütfen neyden başladığını bana söyle bilmek isterim. Yaşadığın deneyimleri de paylaşabilirsin dinlemeyi isterim. Seçiminde ve sonrasında başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • Elektro diyenler derhal soruyu terk etsinler :)
    Kuzenime bas gitar öğretmek için önce klasik gitar öğrettim, kulağıda çok iyi, hayvanlar gibi çalıyor şu an .
    Bende çaldım bir dönem klasikte elektroda. ikiside mevcut elimin altında.
    Aynı şekilde bende İlk klasikle başladım, bir sene sonra elektro aldım. Temel oturtmak için klasik gitar ile başlaman doğru karardır.

0|0
    0|0
  • Elecktro veya klasik ayrı şeyler klasikten başla diyenleri dinleme paran varsa da fender al

0|0
    0|0
  • elektro gıtar al. bılgısayarına guitar rig programını indir. sonrasında istediğin tonda tarzda muzik çalmaya başla. rocksmith 2014 edin bir yerden kablosunuda al. rocksmithde baya eğlendiriyor insanı.

0|0
    0|0
    • O ne oluyo ki

• evet aynen o kablo. rocksmıthde pratıgını arttırdıgında guıtar rıg programıyla efektlerle tonlarla ugrasırsın.

• klasıkle basla akdenız aksamları calarsın kanks

0|0
    0|0
  • elektro alıcam ben 2 gün sonra gidip bakacağım heavy metal folk metal söylüyorum birde gitara başlıyayım dedim :D bilgim yok benim de yurtdışındaki arkadaşlarım önerecek ben alıcam artık :)

0|0
    0|0
  • klasik gitar tabiki ;)

0|0
    0|0
  • bağlama al. boş ver gitarı

0|0
    0|0
  • Klasik sonra electro dicem ama saten hevesin gidicek (:

0|0
    0|0
  • Öyle bir kural yok

0|0
    0|0
  • Klasikle basla ; ₩

0|0
    0|0
  • Önce ne için çalacağını ve tarzını belirlemen lazim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle elektro gitardan başla. O solo atmanın keyfini veren başka bir alet yok.

0|0
    0|0
  • klasikle başla elektroniik çocuk oyuncağı kalır sonra

0|0
    0|0
  • Klasikle baslamalisin

0|0
    0|0
  • önce klasik ondan sonra elektro unutma elektro klasikten sonra gelir

0|0
    0|0
  • Dinlediğin müzik tarzına göre

0|0
    0|0
  • ilk klasik gitar ögrenmelisn ki elektro çalabilesin

0|0
    0|0
  • Anlamam ben ama elektro derim

0|0
    0|0
  • klasik

0|0
    0|0
  • akustik

0|0
    0|0
  • ben bass ile başladım.. olmaz diye bişiy yok.. sıkıntı yapma hangisini istiyorsan seç..

0|0
    0|0
  • Sen İstersen Elektroyla Başla :D

0|0
    0|0
  • Linkteki gitardan cok sey bekleme temiz daha kaliteli ikinciel Baka bilirsn

0|0
    0|0
  • klasik iyidir yigenim

0|0
    0|0
  • Classic Guitar ile başla...

0|0
    0|0
  • bence klasık basla eşe binmeden ata bınme ! yamaha, cort ıbanez taKAMINe fender gıbı bıseyle basla

0|0
    0|0
  • Adamim klasik tabiki

0|0
    0|0
  • Elektro , akustikte iyi olursan klasigi gotunle bile calarsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...