Sevgiliniz ile birlikte Kız kulesine gittiniz mi ?

Sevgiliniz ile birlikte Kız kulesine gittiniz mi ?

Kız kulesi İstanbul'un en güzel yeri mi ?

bence öyle,

sizin Fikirleriniz ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabiki İstanbul'un en güzel yeri değil tabiki bence. İstanbul'da o çok güzel yer varki Kız Kulesi sadece bu güzelliklerden biri. Nişanlım İstanbul'da yaşamıyor bir ay önce ilk defa istanbul'a getirdim Kız Kulesine götürdüm çok hoşuna gitti güzel bir yer. Bir dahaki gelişinde nasip olur ise güneşin doğuşunu izleyip beraber kahvaltı yapmak için Piyer Loti'ye götürmeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Yıl 2005 veya 2006 idi. Bir izmirli kıza aşık olmuştum izmirdeydi kendisi ege üniversitesinde falan okuyordu. Her neyse izmirin kızlarını bilirsiniz adamı rezilde ederler vezirde ederler. O kız demişti bana kız kulesini merak ediyorum diye demiştim sen istanbula gel ben seni kız kulesine götürürüm. O zaman tabi yine demiştim senden başka hiç bir kızla oraya gitmeyeceğim diye. O gün bu gündür kız kulesine gitmiyorum. Hatta ne zaman kız kulesini görsem önünden geçsem vs. hala o kız aklıma gelir unutamamamktan değil onunla oraya gidemediğimiz için!

0|1
    0|0
  • Kulenin yolunu bilemedim, İstanbuldan sevgili edinmek lazım

0|1
    0|0
  • hayır ama bana kız kulesını sevdıren polat alemdardır

0|1
    0|0
    • Kurtlar vadisinin k'si yokken ben kız kulasinin karşısında o zamanki kız arkadaşımla çay içiyodum:) O zaman seyyar çay satan bi abi vardı oralar ondan sorulurdu. Elinde termas cam bardakla çay verirdi 250 bin Türk Lirası idi yanlış hatırlamıyorsam fiyatı :D bayğı zengindik o zamanlar:)

• hayırrrrrrrr ama istiyorum

0|1
    0|0
  • galata kulesine gidin

1|0
    0|0
  • sevdiğinle birlikte olduğun her yer, her an güzel olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...