Merak ediyorum 'One Piece' izleyen var mıdır burada ?

Cidden merak ettim severek takip ettiğim bir anime çizgi dizi. Baya da severim acaba takip eden izleyen var mıdır ki buralarda benden başka ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Takibimde her hafta bakıyorum.560 bölüm oldu.Yalnız naruto shippuuden'ede bakıyordum.Artık bir zamandan sonra bozulmaya başladığını görüyorum.Gerçi one piece'i aynı zamanda mangadanda takip ediyorum.Umarım çok uzatmazlar.Tahmini 1000 bölüm olarak tamamlanacakmış.Ama şuanki gidişiyle 780'de biter diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • One Piece Gibi Bir Manga 14 Yıl Daha Rahat Uzatılır. O Konuyla 14 Yıl Bile Az Gelir :D

Kızlar Ne Diyor 1

• one piece itici gelmiştir bana.

ama shoujo, josei türü dersen ölürüm onlar icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her pazar :) (Japonyada Cumartesi gösterimde) bu yaşa geldim halen animeleri çok seviyorum :), Ama One piece bazen gıcık kaptırıyor kendinden koskoca bir hafta sonunda içi boş bir bölüm gösterebiliyorlar, o yüzden bazen 3-4 hafta seyretmeyip ard arda seyrettiğim oluyor

0|0
    0|0
  • eskiden lastik çocuk diye star tv deydi Sanji' nin sigarası yüzünden yayından kaldırılmıştı.bugünkü bölüm iyiydi la yeni film gelecek yakında Eiichiro Oda başlamış döktürmeye. buarada anime listem kabarıktır =)

0|0
    0|0
  • 5-6 bölüm izlemiş ve beğenmiştim sonra dizimag'ten baktım da izlenecek kadar kısa değil . Çok uzun bir anime izle izle bitmez :D

Death Note tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Death Note Baya İyidir.Ama One Piece Takip Etmezsen Çok Şey Kaybedersin Derim :)Diğer Mangalara Oranla Her Konuda Daha Kapsamlı ;)

• Ama çok uzun gerçekten, takip edilmez ki :) 20 küsür sezonu var sanırım

• Yalnız Değilsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...