Bu fox tv'dekilere ne içiriyorlar acaba?

Aynı diziyi günün 5 saati veriyorlar. Türk kadınları kafayı buluyor bonzai mübarek ne yasıyor bunlar ya :(

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hayat onlara güzel zaten :)

0|0
    0|0
  • Flashtaki Filmler Gibi Saçma Değildir Yinede.

0|0
    0|0
  • Sirf fatih portakal var diye o kanala BAKMİYORUM. İnsanlari dusunemeyecek hale getirmek icin elinden geleni yapan klasik bir amerikan kanali.

0|0
    0|1
    • Kanalda herkes zengin her sey müthis sanki bir benim hayatım bokmus gibi geliyo :D

• Habercilerden bahsetmiyorum diziler ölümcülm

• @gallantt ben olaya siyasi bakiyorum. Adam hergun hukumeti elestiriyor. Ucuncu sayfa haberini bile hukumetten biliyor nerdeyse, bunun neresi objektif bildigin herkes gibi tarafli haber yapan ve tarafinida gosteren biri. Bugun a dedigine sirf hukumet a dedigi icin b diyebilecek bir kisilik. O yuzden sevmiyorum. Guven vermiyor.
      @soran Fox ergenlere hitap ediyor. 1300 bolumluk dizileri var. Tek tip, tek duze , ayni yerlerde cekilen diziler. Amaclarida zaten dusunemeyen, sorgulayamayan bizim anlattiklarimiz gosterdiklerimiz dogru yasanilmasi gereken seyler diyerek tek tip insan modeli olusturmaya bakiyorlar.. Bubyuzden Genclige onem veriyorlar. Gizli gizli genclere ahlaksiz amerikan kulturunu yaymaya calisiyorlar.

• Tamamdir kardeşim sağol :)))

0|0
    0|0
  • aynen ya

0|0
    0|0
  • Onların yaşadığı kafanın yarısını yaşamak için zamanında servet harcadığımı bilirim asddffxvx hahah. :)) xd

0|0
    0|0
  • Bez bebek vardi bir ara her dakka gosterirlerdi

0|0
    0|0
  • fox-stv-flash

1|0
    0|0
  • Sende mal gibi izleme o vakit

0|0
    0|0
    • Ben izlemiyorum zaten cok zekisin evde izleniyor ve 2 tvde de :(

• Sen bir sie ya şeyini cıkarma tamam gulduk eglendik.

• Sakin hanımlar beyler değmez kırmaya

Kızlar Ne Diyor 8

• Fox tvyi bilmem ama samanyolunda manevi hava oluştursun diye kullandıkları duman kafa yapıyor bence. d
    Bkz. Besinci boyut asdas

0|0
    0|0
  • Bir dizi var onu diyorsun sanırım özer 2 saat dizide 2 saat kaç bininci bölümlerde izleyende var demekki kaldırmıyorlar öylede saçma bir diziki oyunculuk desen 0 zaten

0|0
    0|0
    • Kiraz bilmem nesi :(

• Ben evden nereye kacayım :D

• Ahahah :))) seninki zormuş o saatlerde çık gez :)

• :))) aynennn vallahiiii ne iciolarsa bende istiorum...

0|0
    0|0
  • samanyolundan iyidir

0|0
    0|0
  • Kimsenin girtlagina bıçak dayamıyolar istemeyen izlemez 😊

0|0
    0|0
  • Zaten adamların amacı televizyondan bonzai etkisi oluşturmak toplum mühendisliği yapıyorlar yaptıkları dizilerle insanların beyinlerini uyuşturuyorlar

0|0
    0|0
  • Dizilern cogu. Kendilerine ait olsa yine hepsi kore dizilerinn kopyasi..

0|0
    0|0
  • Bende sinir oluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...