Hangi konserlere gidersiniz?

sevdiğiniz sanatçıların konserinemi yoksa siyasi görüşlerinize göremi konserlere gidersiniz?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi görüşe göre konser duymayanlar varmış

bknz. SOLcular => Grup Yorum olabilir ?

sağcılar > ahmet şafak

0|2
    0|0
    • evet ya işte bunu soruyorum ülke okadar bilinçsiz insanlar varki

• Manisa'da yaşıyorum burda pek öyle konserler düzenlenmiyor,izmir yakın olduğundan dolayı izmirdekilere fırsat buldukca gidiyorum

• evet haklsın manisada olmaz ama fırsat bulup gitmen gerçekten güzel bi durum faaliyetlere katılman

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben politikacılarının propagandasını dinliceğime gider konserde müzik dinlemeyi seçerim :).Müzik ruhun gıdasıdır :)

0|0
    0|0
  • paralı konsere gitmedim henüz genelde bizim belediye başkanı her sene konserler verir

1|2
    0|0
  • sevdiğim sanatçılara

0|1
    0|0
  • siyasi görüşe göre konseri de ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • sevdğm sntçı

0|0
    0|0
  • sevdiğim sanatçıyı ve şarkılarını dinlemek isterdim.

0|1
    0|0
  • sevdiğim sanatçılara

0|0
    0|0
  • sevdiğim dinlediğim kişilerin konserine giderim.

0|0
    0|0
  • siyasi görüşe göre konser nedir ya? Sevdiğin sanatçının konserine gidersin

0|0
    0|0
    • merak ediyorum acaba sen hangi çağda ve hangi dağda yaşıyorsun ve bence ssenin dünyadan bile haberin yoktur

• ben siyasetle sanatı bir tutmam.Sarkıcıyı değerlendirken sesine yorumuna göre değerlendiririm.ayrı çağlarda değil ama ayrı zihniyetlerde yaşıyoruz.evet

• Sevdiğim sanatçıların tabi. Eğlenceye de siyaseti karıştırıcak değilim heralde.

0|0
    0|0
  • enriquenin konserine giderim ben.başkasına gerek yok.27 ağustosta satılcaktı biletler ama ah bi açılsa biletix te bekleyip dururum

0|0
    0|0
  • sevdiğim sanatçı.

0|0
    0|0
  • sevdiğim sanatçıların tabi ki

0|0
    0|0
  • Sevdiğim sanatçıların konserine giderim

0|0
    0|0
  • Sevdiğim sanatçılar genelde ama siyasi görüş olarak zıt olup sesini sevsem de gitmem çünkü konser alanında yanlıları olur ve kargaşa çıkabilir.Bu durum içinde bulunmak istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siyaset ve Sanat ayrıdır. Sanat güzellikler içindir , Siyaseti zaten sevmem. Ya savaşıp yenersin ya kaybedip toprağını kaybedersin

0|1
    0|0
  • Bütçemi çok sarsmayan(mümkünse beleş) ve dinleyiş tarzıma hitap eden her konsere giderim.Yelpazem bayağı bir geniş olduğu için şimdi burada uzun uzun anlatmka istemiyorum.Ama şu kadarını söyleyeyim sen anla.En yavaş ilahileren tut heavy metale kadar her yol var aga :)

0|0
    0|0
  • Zaten siyasi görüşünü sevdiğim sanatçılar sevdiğim sanatçı oluyor. İçlerindeki güzellik müziklerine yansıyor çünkü

1|0
    0|0
  • sevdigim insana göre

0|0
    0|0
  • michael jackson konserıne gidemedim. başka sanatcıların konserının ne onemı var :((

0|0
    0|0
  • Sezen aksu konserine gitmek isterdim..

0|0
    0|0
  • Haluk Levent konseri olsa giderim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...