Arkadaşlar wattpad kullanan varmı?

Varsa hikaye yazıyorum ordabakarmısınız acaba daha yeniyim
FUŞYA PEMBE hikayemin adı :)
okursanız beni çok mutlu etmiş olursunuz :)

Güncellemeler:
Wattpat tamam yanlış olduuu kızmayın

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç paragrafı okudum ve gerisine hızlıca göz gezdirdim.
    Pek çok yazım ve noktalama yanlışın var. Fazlasıyla basit geldi. Biraz betimlemelerden yararlanmaya çalışmalısın.
    Yer yer Türkçe katli yaşanmış. Eğer yazmayı düşünüyorsan sakın bu şekilde devam etme!

0|0
    0|0
    • Bak rica ettim düzünce söyledim beğenip beğenmemek sana kalmış zaten ona karışamam ama şunu sölemem gerek ki herlkes annesinin kanında öğrenmiyor. İlk defa yazdım orada yaklaşık 20 bölüm var. İlk bölümden yargılama bence

• Benim buraya yazdıklarım herhangi bir saygısızlık ibaresi barındırıyor mu?
      Tahminime göre o 20 bölüm daha bu yazım ve noktalama yanlışlarını barındırıyor. Eğer bir şeyler yazmaya gönül vermişsen, bunun hakkını vermelisin.
      Evet, dediğin gibi kimse yazmayı annesinin karnından öğrenmiyor. Lakin daha çok okuyarak, anlayarak ve uygulayarak bu becerisini geliştiriyor.
      Yaptığım şey bir yargılama değil, sadece bir eleştiri...

• Eleştirin için teşekkür ederim. Ama zaten çok fazla vakit ayıramıyorum. Bu kadar oluyor. Benim kızdığum nokta, sen türkçe katli yaşanmış falan diyorsun gurur kırıcı birşey. Ama yinede saygı duyuyorum. Sıkıntı yapmaya gerek yok kandil günü tatsızlık çıkmasın

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyle peşinde dolanıyormuşum gibi hissettim, kötü oldu ama :) "Wattpad" olmasın o?

0|0
    0|0
  • Eskiden giriyodum ama malesef okunmaya değer çok az hikaye var :)

0|0
    0|0
    • Belki bu hoşuna gider :)

• Sanmıyorum %99 Türkçe katliamının yanı sıra zaten okuduğum bir ana fikirin modern haliyle karşılaşacağım :)

• Tamam görüşün için saol ne diye bilirim haklısınız. Yanlışlarım var okumak okumamamk sizin elinizde..

• wattpad?

0|0
    0|0
    • Wattpad evett

• benim baktığım ilk bölümüymüş pardon pembenin ilk tonu :D :D hepsi birbiriyle alakalı mı? yordum seni farkındayım ama ara sıra okuyabilirim çünkü tek oturuşta okuyamam vaktim yok oyun yüklemeye çalışıyorum pcye bir yandan

• Tabiki de alakalı bildiğimiz uydurma hikaye tabiki burada başlarda eymenle selin benim gerçek aşk hikayemi anlatıyorum. Elimden geldiğince :) istediğini sorabilirsin sıkıntı değil

• Çözemedim o programı çözsem bakardım :)

0|0
    0|0
    • Google playdan wattpad di indiriyon üye oluyon keşfet den FUŞYA PEMBE yazıyon kütüphanene ekliyon okuyonnn :D

• Hallderz

0|0
    0|0
  • Güncellemede bile yanlış yazmışsın WhatsApp olacak :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de kullanıyorum hikayemin adı GÜLİN.

0|0
    0|0
  • Sen şimdi warrpad yazdın ya "wattpad olmasın o" diyenler damlar hemen.

0|0
    0|0
  • Wattpad degilmi o
    😆

0|0
    0|0
Yükleniyor...