Gitar çalmayı internetten nasıl öğrenebilirim, taktiklerinizi söylermisiniz gitar çalanlar?

Yeniyim gitarı 1 sene önce almıştım kenara atmıştım, şimdi heveslendim çabalıyom birşeyler , nerden nasıl öğrenebilirim?

Güncellemeler:
saolun

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kursa yazıl

0|0
    0|0
  • Ilk önce ilk üç perdedeki notaları iyice Öğren. Sonra akorlara geç. Akorları öğrenince Şarkıları çalabilirsin. Internetten zor olabilir. Gitar kursu aldığım yerde başlangıçtan orta düzeye gitar dersi gibi bir kitap aldık 10 lira bir şeydi. Akorlarla, az bildiğin notalarla bile şarkılar vardı. Kursta öğretilen şeyleri kitaba kopyalamışlar yani. İlla internet diyorsan ilk dediğimi yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • En iyisi kursa yazılmak. Böyle evde olmaz

0|0
    0|0
  • Önder yavuz'un videolarini izleyerek :s

0|0
    0|0
  • İnternette videolar var fakat tavsiyem birinden eğitim gör başlangıç İçin gitar çalmayı bilen biri yeterli

0|0
    0|0
  • INernetten biraz zor oluyor denedim en iyisi kurs

0|0
    0|0
  • akorlarla öğrenebilirsin netten videolu olarak hocalarda anlatıyorlar zaten başarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Klasik olay bu hevesle alinir 1 yil evde bekletilir ve sonra gene heveslenilir herkesten duydugum ve banada olan bisey (:

0|0
    0|0
  • Ders ile başlangıç yap daha sonra internetten akormerkezi vb gelistirirsn kendini. Direk intden öğrenen bilmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Youtube da ünlü bir adam vardı aklıma gelmiyor adı kitapları falan da vardı. Onu takip et, adım adım çal ondan sonra kitaplar al.

0|0
    0|0
  • internetten öğrenilmez öyle şeyler.. kursa gitmen gerek.. en az 7 ay ders almalısın.
    ve kız tavlamak için giriyorsan bu işe vazgeç çünkü tutmaz.

0|0
    0|0
  • yani sadece evde çok zor panpa , soru soracağın bir hoca gerekli aman Selim Işık videolarını en başından beri , izleyip uygularsan bişeyler yaparsın ,

0|0
    0|0
  • Selim Işik forever ilk 40 dersi oradan izledim. Sonrasinda internetten yabancilardan tek tek teknik kovalamis olsamda bir mekanda cikabilecek kivama geldim 2 yil icinde. 2 yildirda bir yerlerde calabiliyorum

0|0
    0|0
  • Bir şeyi internet üzerinden öğrenmek sağlıklı bir sonuç doğurmaz sana tavsiyem profesyonel destek alman

0|0
    0|0
  • 4 4 ritmini ogren surekli tekrar et
    Akorlari gosteren bir suru video vardir
    Hatta gayet guzel anlatan bir suru video da var ya
    Aynen hic kasmadan selim isik dersleri yaz
    Klasik elektro dersleri vardi onun

0|0
    0|0
  • bazı belediyeler
    ücretsiz kurslar açıyor. düşünebilirsin belki.

0|0
    0|0
  • 2 tane gitar al
    Bir tanesini kursta bırak digerini de evine al

sanırım taşımayı sevmiyorsun

Ha taşıyacaksan da ücretsiz kurslar var belediyelerin onlara git

0|0
    0|0
Yükleniyor...