Konserlerde sizi en çok ne rahatsız eder?

Konserlerde sizi en çok ne rahatsız eder? Konser nasıl olursa çok eğlenirsiniz?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• ben 1 kere gitmiştim galba konsere 14-15 yaşındayken.. :( hiç bilmiyorumki valla. heralde her yerde içen eden kız tavlamaya çalışanlar olmasa daha güzel olabilir.bi de çok sıkış tekiş oluyo.herkesin belli bi numarası olsun ve herkes o numarayı bulup orda dursun öyle başlasın konser bi de bel altı kısma bariyer kurulsun her sırada ki arkadaş gelebilecek her türlü saldırıya karşı korunalım.ne biliyim başka bir şey aklıma gelmiyo.konsere falan giden bi insan olmadığımdan..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• sarhoşlar ve tacizci sapıklar :) iki tane çakasım gelir suratlarının ortasına :) bunlar olmasın ben eğlenirim zaten.adamın neşesini kaçırıyorlar sinir katsayım tavan yapıyor :))

0|1
    0|0
  • konserin kendisi beni rahatsız eder toptan

0|0
    0|0
  • şu pembe ışıklı fare kulaklarından takan kızlar rahatız ediyor,

0|0
    0|0
  • Hep kalabalık arkadaş gruplarımla gittim konserlere rahatsız olmadım şuana kadar. Hepside yeterince eğlenceliydi :)

0|0
    0|0
  • fortçuluk yapmaya çalısan abazanlar cok rahatsız eder .

0|0
    0|0
  • Çekil hayvan göremiyoruz bir şey!.

Hepsini bir gün bulup döveceğim +_+.

0|0
    0|1
  • İtmeye çalışan insanlar.

0|0
    0|0
  • cızırtı :SS

0|0
    0|0
  • Omuzlarına birilerini alıp bizim önümüzü kapatanlar rahatsız ediyor beni.

0|0
    0|0
  • çekirdek çıtlayanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yıllar önce sahne önü yoktu. isteyen yara yara öne gecerdi. gecebilen tabi. ne zaman sahne onu bileti cıktı o zaman mertlik bozuldu.izleyemeyen parası varsa sahne onunden alır. boyu kısa olanlar konsere kasıp para biriktirsinç yapacak birşeyleri yok.sapık ve tacizciler onlar o parayı hele ki konserlerin pahalı olanlarından bahsediyorum sapıklık taciz icin vermez. Evet rock konseriyse iciyorlar belli. buna dur diyemezsin ki..

0|0
    0|0
  • Ön safların önceden kapılmış olması yeterlidir sinir etmekte.

0|1
    0|0
  • kızların ayagıma basması, zaten ayagımdan hafif rahatsızım o acıyla bi kıza tokat attım, pişman oldum ama o anki acı beni yedi bitirdi.

0|0
    0|0
  • Sanatçının sahneye geç çıkması..

0|0
    0|0
  • ön sıralarda olunca izdiham oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...