Siz olsanız napardınız?

Sevdigim çocuk benden lokum istedi oda bilio sevdigimi ama karsılıksız haberlerde gostermsler abisinin canı cok çekmiş neyse ben lokumu gonderdim yalovaya, instagramda sevdiği kıza yılbaşı sürprizi yapmış onların içinde gonderdigim lokumlardanda var cok uzıldum. yılbaşından bir gün sonrada kızdan ayrılmıslar sizce azima geleni saydıgım bir mesaj atıyımmı yok sa Allah a mı havale ediyim

Güncellemeler:
Bu serefsizlikmi
Kültür sanat diye yanlıslıkla oldu kusura bakmayın, yalvarırım akıl verin

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Şerefsiz ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sıktır et yaa adam senın lokumunla gerdege gırmeye calısmıs sen hala ugrasıyorsun ararsa da sok lafı kosarsa pesınden bakarsın

0|0
    0|0
  • ittiret bit yavrusunu. harcadığın enerjiye değmez bir de o mesaj üstüne onu önemsediğini düşünür. hazır tekmeyi yemişken bu sefer bit yavruluğundan atsinekliğine terfi eder. hatta arar mesaj falan atarsa da görmezden gel sil gitsin.

0|0
    0|0
  • Engelle gitsin.

0|0
    0|0
  • hediye ve iyilik bir jesttir. ve bunları yuzune vurursan iyilik ve jestten cıkar basa kakma olur. bence allaha havale et. seni yüceltir bu olay

0|0
    0|0
  • bence atmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fotoğrafın altına 'afiyet olsun, benim için zevkti yaz' bence

0|0
    0|0
  • Içinde kalacaksa saydır gitsin.

0|0
    0|0
  • Uuuufff! Su siteye geldim geleli okudugum en kultur sanat icerikli soruydu bu. Lokum gibi soru masallah!

0|0
    0|0
  • O kiz senmisin? N diyon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...