Eskiden Metro Fm 'in bir kanalı vardı hep yabancı müzik yayınlardı. Orada çalan şarkıları nasıl bulabilirim?

Eskiden Metro Fm 'in bir kanalı vardı hep yabancı müzik yayınlardı.Orada çalan şarkıları nasıl bulabilirim?

0|1
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vuhuuu! Bu gün şanslı günündesin..

Şimdi bana, istediğin şarkıları tek tek anlatmaya çalış.. Hemen linklerini atayım..

0|2
    0|0
    • ool ekşivaz izinatı beybi şiz gantumaraboy

• biraz daha anlat.. ya da ağzınla söyle, kaydet bir yere. Dinliyeyim..

• Nereye kaydediyim?

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeşler 2010 da king tv die bir yabancı şarkı kanalı vardı orda bir şarkı vardı sarışınmı kumralmı ne bir kadın söylüyordu evde geçiyordu içinde touch, mouch, strong kelimeleri geçiyordu kadın klibin sonlarına doğru pembe bir bluz giymişti o şarkının ismini atınya biliyorsanız 5 yıldır arıyorum.

0|0
    0|0
  • 2008-2009-2010 yabancı hit şarkılar diye aratabilirsiniz, youtubede birini bulursanız bağlantılı olarak diğerinide bulabilirsiniz, android uygulamalı telefonunuz varsa trackıd indirip radyoda aynı şarkı çıkarsa netden anında indirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • google a metro fm türkiye yaz çıkar.

0|0
    0|0
  • 2004 metro tv de zenci bir bayan pop R&B tarzında şarkı söylüyordu beyaz erkek biriside klipte askerdeydi piyanoluydu herhalde nay nay nay na na na ritmi vardı bilen var mı lütfen

0|0
    0|0
  • metroya bin fm de inicem de... google diye bir şey var ...

0|0
    0|0
  • eski şarkıları napcan sen numberone fm var ordan dınle yeni hit şarkıları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu olabilir mi?

link

Hem sarışın,hem kalın sesli :) Bir zamanların pek meşhur şarkısı idi..

0|0
    0|0
  • merhaba bende aynı sorunun cevabını arıyordum pek bişey bulamadım. hatta buraya üye olmamın sebebi bu sorunun cevabını bulabilirim belki diye...
    orda çalan bir iki şarkı. benimde hatırlamak istediğim ve bir türlü bulamadığım şarkılar var. bu yazdıklarımı bilen arkadaşlar varsa lütfen cevaplasın...(dip not benim dediğim metro* müzik kanalıydı ve belki bundan 10 yıl öncesi)
    mario- let me love you
    destiny's child- lose my breath
    blue- bublin
    sasha- this is my time
    jamelia-super star

0|0
    0|0
  • bir zaman radyoda çalışıyordum ve senin gibi binlerce buna benzer soruyu soranlar olurdu. Gülerdim :)) Metro FM bürosunu ara, kendilerini severek beğenerek dinlediklerini arşivlerindeki şarkılara nereden ulaşabileceğini sor, bir de istersen radyoda seni misafir etmelerini iste CD hediye edeceklerdir :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şarkının adı all that she wants :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...