Sizce bizim ülkemizden neden dünya çapında bir sanatçı çıkmıyor?

Uluslararası adını duyurabilmiş kitleleri peşinden sürükleyebilmiş sanatçı (müzisyen ressam müzik grubu) neden yok (Beatles janis joplin jimi hendrix salvador dali aretha franklin vb. gibi)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul büyükşehir belediyesi şehir tiyatroları müdürlüğünü yürüten salih efiloğlu, İstanbul büyükşehir belediyesi basın ve halkla ilişkiler daire başkanlığı'na atandı. efiloğlu'ndan boşalan koltuğa ise uluslararası güreş hakemliği bulunan şevket demirkaya atandı.

1994-1996 yıllarında İstanbul büyükşehir belediyesi su ürünleri hali müdür yardımcısı, 1996 - 1998 yıllarında ümraniye belediyesi zabıta müdürü olarak görev yaptı.

2003 yılında iett genel müdürlüğü’nde eğitim müdür yardımcılığı görevini yürüttükten sonra 2003 - 2007 yılları arası yalova gençlik spor il müdürlüğü görevine atandı.

2007 - 2011 itibari ile tekirdağ gençlik ve spor il müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılı itibari ile İstanbul büyükşehir belediyesi kültür müdürlüğü’ne atandı.

2014 yılı aralık ayında ibb şehir tiyatroları müdürlüğüne atanan şevket demirkaya yönetim kurulu doğal üyesi.

hayvanat bahçesi müdürünü tübitak'a, güreş hakemini tiyatro müdürlüğüne... anladın mı neden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Selam,

Dünya çapında çıkmış bir çok sanatçı var ülkede, uzun soluklu olmamasının sebebi tamamen imkanlar.
    -Orhan Pamuk
    -Ferhan Özpetek
    -Nuri Bilge Ceylan
    -Fatih Akın
    -Fazıl Say
    -Cemil İpekçi
    -Volkan Işık

0|0
    0|0
    • Evet özellikle nuri bilge ceylan kış uykusu filmiyle cannes film festivalinde ödül aldı ancak medya önemsemedi bile

• Orhan Pamuk'ta 2006 Nobel ödülü aldı, Bizim ülkemizde böyle şeylerin kıymeti bilinmiyor. Çok çabuk unutuyoruz. Unutmadığımız ve ve insanların gözlerine soktuğumuz tek branş spor. Yoksa tanınan var dünya çapınca fakat popülaritesini uzun süre koruyan sayılı hatta hiç yok.

• Neden acaba?

Tarkan gay, Fazıl Say dinsiz, Barış Manço uzun saçlı, Cem Karaca solcu.

Sizi Demet Akalın, Hande Yener paklar. 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bende diyorum ki bu ülkede gerçek sanatçılara değer verilmiyor kaliteli. işler yapanlar ülkemizde hallettikleri değeri göremiyorlar saydığınız isimler çok kaliteli sanatçılar keşke yine bir barış manço cem karaca çıksa

• Ben neden daha kötüsünü hak ediyorum anlamadım sırf türkiyede yaşıyorum diye mi

• Ortalama olarak konuştum. Ben de tr de yaşıyorum.

• önem verilmiyoçünkü

0|0
    0|0
  • Ben sanatçıyım :D

0|0
    0|0
  • Zamanında 3 kıtayı ele geçirdiğimizde Hoşgörü değilde sömürge politikasını benimsemiş olsaydık şu an dünyanın en yaygın dili Türkçe olurdu.. Dil de bitiyor olay...

0|0
    0|0
  • Güven yok, yeteneklerin peşine gitme yok, rahatlık var , hazırcılık var..

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizden dünya çapında ne var ki sanatçı olsun :)

0|0
    0|0
  • Sibel kekilli hahaa :))

0|1
    0|0
  • Yogurdumuz meshur dunyaaa capinda :D
    yetmezmi
    birde behcet doktorun buldugu behcet hastaligi :D

0|0
    0|0
  • Ben daha ortaya cıkmadım ;)

0|0
    0|0
  • Megastar Tarkan?

0|0
    0|0
    • Tarkan maalesef artık o kadar tanınmıyor

• Cem yılmaz hollywood aktörü russell crowla film yaptı bu onun biraz daha tanınmasını sağladı diye düşünüyorum

• Yılmaz Erdoğan'da o filmde. O yüzden ben de öyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• burası Türkiye kardeş ne bekli10

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...