Sizce bir rock grubunun en karizmatik üyesi hangisidir?

Arkadaşlar rock grubunu izlerken en çok hangi üyeye dikkat edersiniz? Hangisi en çekici gelir? Elektro gitar, solist, bass, davul hangisi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bass tabii ki :) Köşesine çekilip fazla bir şey yapmıyomuş gibi görünür ama onu ordan çıkarırsanız müzik hiç bişeye benzemez. Tamam biraz bencil bi cevap oldu kabul ediyorum :)

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum dostum tek bas cevabı veren sensin :) ama olsun karanlık köşesinde bedbaht şekilde hiçbir şov yapma unsuru olmayan, solo çalamayan bir ensttrüman olmasına rağmen o olmadan müzik anlamsız. gerçi hepsi için aynı şey geçerli.

• yok canım ne alınması :) ne demek istediğini anladım zaten merak etme :) bu işin içinde olmasan bu soruyu sormazdın onu da biliyorum. bi an dayanamadım büyük usta geldi aklıma sadece :)

• :)) aslında izleyici ve dinleyici yorumları çok önemli ama herkes sadece tek kelime yazıp bırakmış... neyse...

Kızlar Ne Diyor 4

• elektro

0|0
    0|0
  • Solist 2. olarak bass, ama bunun kişinin görüntüsüyle ilgili daha cok önemi var bence.

0|0
    0|0
    • orası kesinlikle doğru da ilk imaj sormuştum ve sanırım istediğim cevabı alamadım :(((

• sen istediğini mi istiyorsun, doğru olanımı?

• doğru olan tabi ki şaka yaptım ama en azından 3. sıraya da bateristi koyabilirdin :D gönlümde yatan oydu :(

• kesinlikle baterist

0|0
    0|0
  • solist

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her zaman solist 1, elektro 2, davulcu 3. dür.

bu değişmez .))

0|0
    0|2
  • hem vokal hem bass

bkz, Tom Araya (Slayer)

bkz, Geddy Lee (Rush)

bkz, Nagash (Dimmu Borgir-The Kovenant)

bkz. ben :-)

0|0
    0|0
  • bateri diyorum lisenin bandosunda zil çaldığım günden beri hayalimdir bir gün çala bilmek

0|0
    0|0
  • baterist

0|0
    0|0
  • Vokalist grubun vitrinidir.

0|0
    0|0
  • bateri

0|0
    0|0
  • solist ardından bass ardından elektro ardından davul

0|0
    0|0
  • Önce vokal, ardından lead gitar, sonra baterist genellikle...

0|0
    0|1
Yükleniyor...