Güzel korku filmi önerir misiniz?

Az önce Carrie:Günah Tohumu'nu izledim. bir korku filmi daha devirmeyi düşünüyorum. Gerçi Carrie korkunç değildi ama :) Önerilerinizi bekliyorum.

0|1
5|12

En İyi Kız Görüşü

• The Babadook, Deliver Us From Evil, Jessabelle (Annabelle'den daha iyi. Annabelle'in sadece ilki güzeldi.), Dark Skies (fena değil.), Oculus, Insidious ilk iki filmi güzel üçüncüsü yazın çıkacak, The Sinister, The Quiet Ones, Evil Dead, Mama, The Uninvited, The Awakening, The Rite.
    Son zamanlarda izlediklerim. Açıkçası çok medet umma çünkü son zamanlarda çok da güzel korku filmleri çıkmıyor. Bunlar içlerinden gideri olanlar. :) Kanlı, vahşetli şeyleri sevmiyorum içlerinde pek yok zaten öyleleri. Umarım beğenirsin. :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• http://www.youtube.com/watch?v=-2wfD10MT7E
    O sadece bir korku değil, bir gerilim değil...
    O bir dram, bir felsefe ve duygusallık...

0|0
    0|0
  • Suspiria
    Evil Dead 1981/1982
    Hayvan Mezarlığı
    Asylum 1972

0|0
    0|0
  • Siccin

0|1
    0|0
  • vahşi ırk

0|0
    0|0
  • Dabbe Cin Çarpması. Faruk hocanın hikayesini izle 1 hafta korku izlemezsiniz:)

0|0
    0|0
  • korku filmlerinin nesini seviyonuz yav

0|0
    1|1
  • Derin kabus izle banada film onerin :D

0|0
    0|0
    • The Babadook, Deliver Us From Evil, Jessabelle (Annabelle'den daha iyi. Annabelle'in sadece ilki güzeldi.), Dark Skies (fena değil.), Oculus, Insidious ilk iki filmi güzel üçüncüsü yazın çıkacak, The Sinister, The Quiet Ones, Evil Dead, Mama, The Uninvited, The Awakening, The Rite.

• Tskrler filmler icin hangsini izlym sence jessabelle annabelle the quiet ones yoksa the ritemi?

• Annabelle başlama bence :)
      Jessabelle iyi. The rite'ı uzun süre önce izledim. Güzel bir filmdi. Anthony Hopkins oynuyor ama bilemedim. Sen en iyisi önce Jessabelle'i izle daha sonra da The Rite'ı :)

• REC 4 Kıyamet gecesi izle

0|0
    0|0
  • ilk alien filmi

0|0
    0|0
  • Bizi kotuden koru ve ölüm alfabesi

0|0
    0|0
  • The Grudge

0|0
    0|0
  • Cesur çıktın demek 2 tane ağır gelmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok kanlımi yoksa böle heyecanlı ruhlu flanmi korkukolik oldgum için tavsiye vereblrim :)

0|0
    0|0
    • Yani The Conjuring, Annabelle gibi ruhlu, şeytanlı falan çok seviyorum :)

• Alt yazı okumuyorum direkt ingilizce izliyorum ama okuyanlar için zor haklısın :)

• Ooo korkukolik buldmm <3

• The texas chainsaw massacre, slasher korku. Oldukça nitelikli.

0|0
    0|0
  • Korku seansı, arınma gecesi, Mumya ev, korku Kapanı serisi, karanlık sular, cehenneme bir adım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...