Dünyaya benzeyen titan gezegeninde yaşam olma ikanı varmıdır?

Hemen hemen dünyaya benzerlik taşıyan bir gezegen sizce yaşam olma imkanı varıdır?
http://i.hizliresim.com/vQZ4Mm.jpg

Güncellemeler:
aklı başında adamlar yorum yaparsa daha açıklayıcı olur bir kaç liseli kafasına ihtiyacımız yok.
bir kızın adet sancısındaki fikriniz keşke birazda bunlara işlese.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Olduğunu düşünüyorum evrende yanlız olmamız çok saçma geliyor bana.

0|1
    0|0
    • benimde düşüncelerim aynı yönde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Su varsa vardır hacı

0|1
    0|0
    • adım howard hacı değil. karbon olan yerde yaşam'da olur.

• olsa ne olur? milyon yıl uzaklıkta :D

0|0
    1|0
    • olsa nemi olur? dünyada yanlız olmadığımızı biliriz sadece bu gezenegende değil başka gezgenlerde'De hayat olduğunu biliriz gidemesek bile biliriz bilmek yarı şey bilmemek ayrı şey.

• :) ne alaka cinsellikle alakalı birşey mi dedim? gülmek suç mu? başkasına sinirlendin hırsını benden çıkarıyorsun! ve millete ders vermeye çalışıyorsun...

• olsa ne olur? milyon yıl uzaklıkta diyen biriyle polemiğe girmeye değmez :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Patlicanda penise benzer ama çocuk yapamaz

0|1
    1|1
  • Titan bir gezegen değil, uydudur. Yaşam belirtisinin yuksek oldugunu soyluyorlar. Yapilan araştirmalara göre, nehirler, okyanuslar gozlemlenmis fakat bu okyanuslar azotun sivi haliymis. İçerisinde yasayan bakterilerin olabileceği gorusunde cogu bilim insani.

0|0
    0|0
  • tek yumurta ıkızlerı bıle bırbırlerının yerını tutamazlar

0|0
    1|0
    • yavrum sen kaça gidiyorsun burada gezegenden söz ediyoruz.

• yavrun varsa parka götür cumlemde hıcbır sey yok senın anlamanda sıkıntı var, ne kadar bırbırlerıne benzeselerde aynı yerı tutamazlar , acıklayayım sana ıhtıyacın var cunku, yasının buyumesı sana fazla bısey katmamıs

• oku biraz tecrube kazan

Yükleniyor...