Kitap öneriniz var mı?

Kitap okumak istiyorum ama bu aralar beğendiğim bir kitap bulamıyorum aşk macera ve samimi bir kitap olsa iyi olabilir ama başka öneriniz varsa yine de söyleyin araştırıp bakarım ben :)

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Aşk istiyorsan tavsiye edeceğim yakın bir zamanda okuduğum Canan Tan'ın " Yüreğim Seni Çok Sevdi" güzel bir kitaptır.
    Onun yanında yine aynı yazardan "Eroinle dans" da önerebileceklerim içerisinde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ursula K. Le Guin- Mülksüzler ve Karanlığın Sol Eli ikisi de çok güzel kitaplar. Bir de, biraz klasik olacak ama Olasılıksız ve o serideki benzer kitapları okuyabilirsiniz. Ve eğer cinsel yönelimler vs. konularına ilgiliyseniz Gey ve Lezbiyen Yazını var öneririm. (:

1|0
    0|0
  • Stephan King

Mahşer
    Sadist
    Kara Kule
    Medyum

farklıdır bu kitaplar

0|0
    0|0
  • Başarısız Hipotez Tanrı - Victor J. Stenger

0|0
    0|0
  • franz kafka - dönüşüm

0|0
    0|0
  • atsız
    bozkurtlar diriliyor

0|0
    0|0
  • Onlarda insandı cengiz dağcı'nın kitabı etkileyici gerçek bir hikaye okursan beğeneceğini umuyorum dram tarzı

0|0
    0|0
  • Emine şenlikoğlu - maria islami bir roman ama içinde aşk ta var. Harika bir kitap kitabın ortalarına geldiğimde gözlerimin doldugunu biliyorm

0|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu

1|0
    0|0
  • İncir kuşları'nı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kitap okuyan kız candır. emrah serbes her temas iz bırakır. severek okuyacagına eminim

0|0
    0|0
  • Serkan Özel Sıcak Ayaz-Canın Sağolsun

0|0
    0|0
  • Sweeney-Linda Howard :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• senden önce ben

0|0
    0|0
  • Mart menekşeleri de güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu

1|0
    0|0
  • İmkansizin sarkisi cok guzel bir kitapti biraz yavas ilerlese de hic bir kitap okurken icimi bu kadar huzur doldurmamisti

0|0
    0|0
  • Hush hush serisini okuyabilirsin :)) ask macera ve samimi yani cok begenmistim okudugumda :) canan tan kitaplarina bir goz at derim grinin elli tonu da iyi ama o hush hush yani fısıltı serisi cidden cok etkileyiciydi

0|0
    0|0
  • Adaletin gizli mezarligi

0|0
    0|0
  • Alacakaranlık serisi

0|0
    0|0
  • Gece evi serisi var biraz cocuksu bir kitap ama eglenceli akici aksiyonluuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...