Pijama partisinde hangi film izleyebiliriz?

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle hepinize mutlu seneler. Yarın doğumgünüm ve 4 arkadaşım bizde kalmaya gelecek, pijama partisi yapacağız. Ancak izleyecek film bulamıyoruz. İzleyebileceğimiz güzel bir film önerir misiniz? Korku filmi tercihimiz ama bildiğiniz başka tür güzel bir film varsa onu da söyleyebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

1|2
37|108

En İyi Erkek Görüşü

• Pijama partisi için gerekli bilgiler
    1-film sıkıcı olmamalı
    2-eğer arkadaşlar romantikleri seviyorsa kesinlikle romantik komedi olmalı
    3-film izlerken tipleriyle ya da davranışlarıyla dalga geçip eğlenebileceğiniz bir karakter olmalı filmin içinde
    4-film en fazla 1 saat 1.5 saat sürmeli, yoksa gerisi full sıkıntı içinde patlar
    5-Yastık kavgası şart ^w^
    6-Trollük yapmadan geçmez Pijama partisi
    7-eğer arkadaşlarınız film türünde kavga ediyorsa, direk komediye atlayın, ama geceler korkuyla geçtiği için
    Size tavsiyem:Angel Hearth-Türkçe vizyonuyla:Şeytan Çıkmazı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 107

• 0|1
    0|0
  • ahahahahhahahahahahah D:SSAD:AS:DasD: ASDASdlşasrkşlgkemfögmödsfmöam öfasmöfmmasö abooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

0|1
    0|0
  • 21, exam,13. kat, üç kağıtçılar, sihirbaz, diğerleri, içerdieki adam, yed, yaşam, kelebek etkisi, game 1997 yapımı, sizdan adası, altıncı his, ihtiyar delikanlı, akıl defteri, ghjini, prestij, olağan şüpheliler, dövüş klübü, esaretin bedeli, ocean serisi, zamana karşı ve daha niceleri bu flimleri izleyen vakit kaybetmez hayata bakış açısı değişir

1|0
    0|0
  • Gerilim olarak koleksiyoncu 2 çok müthiş
    Komedi olarak büyükler 2 ve kötü komşular oldukça iyi büyükler 2 çok az terbiyesiz ama müthiş filmler her ikiside
    Aksiyon vb olarak red 2, world war z, pasific rim, avengers ve kaptan amerika kış askerini öneririm ve bide geçit yok oldukca guzel
    Anynı zamanda bilim kurgu olarak lucy oldukca iyi bir film istersen baska filmlerde yazabilirim

0|0
    0|0
  • amerikan pie serisi ya da scary movie serisi

0|0
    0|0
  • jack ass serilerini izleyin dsdsds

0|0
    0|0
  • www.onefilmizle.com Bakabilirsin: )

0|0
    0|0
  • korkmak istiyorsanız, açık ara farkla , fourth kind i tavsiye ederim, ancak benden uyarı ! komple kafayı çizip tuvalete topluca giderseniz karışmam, bize fazla geliyor dediğiniz yerde bırakın hatta filmi..

0|0
    0|0
  • Şahin k denizden çıkan adam

1|1
    0|1
  • despicable me serisi
    kung fu panda serisi
    how to train your dragon serisi

korkunçlu filmleri ne yapacaksınız. zaten korkmazsınız

predestination olabilir.
    gone girl de fena değil
    interstellar
    guardians of galaxy
    edge of tomorrow

0|0
    0|0
  • Love Actually ;)

0|0
    0|0
  • Korku: 1408
    Komedi: year one, paton mutlu son istiyor
    Aşk: nothing hill, sweet november, love and other drugs

0|0
    0|0
  • nuri alçonun küçük emrahla çektiği filmi izleyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • benim pijama partisi için favori filmim "cehennem melekleri" serisi ama size uymaz siz iyisi mi "arkadaştan öte" ya da "iyi olan kazansın" ı izleyin derim

0|0
    0|0
  • kutsal damacana

0|1
    0|0
  • oturun dedikodu yapın sabaha kadar ne filmi :D

0|0
    0|0
  • begotten

0|0
    0|0
  • korku kapanı serisi var

1|0
    0|0
  • Cinnet korku filmi

0|0
    0|0
  • To roma with love (romadan sevgilerle ) çok güzel film tavsiye ederim 😃

0|0
    0|0
  • Dabbe ydi galiba ama türl korku filmi adını tam bilmiyorum faruk hoca var ortasını falan açın farruk hoca die sesleniyosa onu açın tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Pijama partisinde korkunun ne işi var. Romantik komedi izleyin. Ama ben hiç romantik değilim. Önerim yok

0|0
    0|0
  • The unburned - Doğmamış
    Çok guzel bir korku gerilim filmi mutlaka bunu izle derim. Korku filmlerini komik buldugum halde gercekten ürkuttu beni

0|0
    0|0
  • Acı reçeteyi izlemeni tavsiye ederim sıkıcı olmayan bir film ben sevdim korku değil ama gerilim sayılır...

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları 1 2 ve üç =)) iyi eglenceler

0|0
    0|0
  • Pijama partisi nedir

0|0
    0|0
  • seabiskuit, zindan adası

0|0
    0|0
  • Kesinlikle korku seansı.(The Counjuring.) bu filmi sonuna kadar izleyin bakalım o gece uyuyabilecekmisiniz. önemli olan son kısmında anlatılanlar.

0|0
    0|0
  • amerikan pastası serisi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    77

Kızlar Ne Diyor 37

• Alt yazılı olmasına rağmen Ghanijiyi öneriyorum, pijamaya gözyaşlarınızı sümüklerinizi silersiniz falan..
    Korku olarak pek korku türü olmasa işkenceli önerebilirim..
    Hostel, Teksas Katliamı, Kanlı hasat, Elm sokağında kabus, Koleksiyoncu
    Hafif gerilim olarak, Evdeki düşman, soldaki son ev

0|0
    0|0
  • mavi en sıcak renktir

1|1
    0|0
  • Kız erkek meselesi romantik komedi ni erkek kız tartışıyo sabah bir kalkıyor kız erkek bedeninde oğlanda o kızın bedeninde onlar birbirine aşık oluyor

0|0
    0|0
  • kanlı nisanı ya da korku kapanıyı izleyin çok eğlenirsiniz. ya da korkarsınız :))

0|0
    0|0
  • Koku... çok iyi olur.

1|0
    0|1
  • korku filmi izleyin

0|0
    0|0
  • koku; bir katilin hikayesi

bu film agır işliyor ama konusu cok farklı ve cok cekici heyecanlı ama dedıgım gıbı kavga dovus aksıyon gıbı heyecandan bahsetmıyorum.. konusu ve basrol katilin yaptıgı ılgınc seyden bahsedıyorum

0|0
    0|0
  • Korku Seansı gayet güzel film... :)

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz izleyin, daha makbule geçer

0|0
    0|0
  • Amerikan PastasıPastası

0|0
    0|0
  • ÖTEKİ KADIN manyak bir film tam kızlarla izlenilcek bişey nicki minaj kate upton ve cameron diaz oynuyo daha nolsun 😄

1|0
    0|0
  • Birşey izlemeyin sabaha kadar eylenin müzik açın, dans edin, birbirine makyaj yapın, gülün kahkahalar attın, oyunlar oynayin, pastalar börekler açın. Nörcen film film , biz hep böyle yapıyorduk kızlarla :)

1|0
    0|0
  • Kuzuların sessizliği fight Club esaretin bedeli ya da Schindler list en sevdiğim filmler ya da seyretmediyseniz trainspotting ya da requiem For a dream

0|0
    0|0
  • çok eğlenceli bir film olan back to the future serisini tavsiye ediyorum.. eski bir yapım olmasına rağmen enler arasında :)

0|0
    0|0
  • Ne izlediniz acaba?:)
    Sil baştan olabilir

0|0
    0|0
  • American pastası

0|0
    0|0
  • Kadın aklı Erkek aklı
    Sil Baştan olabilir

0|0
    0|0
  • The Prestige, Forrest Gump, 500 days of summer. The Perks of Being a Wallflower.

0|0
    0|0
  • öncelikle bizde çok sık pijama partisi yaparız kızlarla ve en son BARFİ diye bir film izlemiştik harikaydı veya now is good dear john orphon black camino cesaretin aşka izleyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • 7numaralı hücre kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Arinma Gecesi:Anarsi falan dkdjjjsjs

0|0
    0|0
  • yarın mu bugün mü :D saat 12yi geçti de doğumgünün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • korku filmi bence :D