Gitar öğrenmeye çalışıyorum?

Gitar çalmayı öğrenmeye çalışıyorum. * em dm F7 g d c akorlarını öğrendim. İnternetten bir şarkının akorlarina bakıp öğrenmeye çalışıyorum. Sizce neden çalışıyorum. Ne yapmam gerekiyor.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç ay oldu?

0|0
    0|0
    • 3 ay önce kursa başladım ama ücretsiz bir kurs olduğu için hoca pek ilgilenmedi. F7 de haftalarca takıldım adam yol bile göstermedi. Ç D G AKORLARINI internetten öğrendim zaten

• Pehhh... Ne demeli bilmiyorum ki.. Ben seni 2 ayda belli başlı parçalarını çalma kıvamıan getirirdim. Ama tabi senin isteğinle. En fazla 4-5 sonra gitardaki tüm akorların mantığını bir çok ritmi ve armoni mantığını öğretirdim.. Halk eğitim yerlerini be vir çok kursu bu yüzden tutumuyorum..

Erkekler Ne Diyor 3

• temel armoni bilgisi öğrenmen gerekiyor. zor bişey değil. kadıköy taraflarına çok uzak değilsen benim ders verdiğim stüdyoya gelebilirsin. bikaç derste kıvırırsın mevzuyu.

0|0
    0|0
  • akorları öğrenmissin ama, onların ne olduğunu bilmiyosun sanırım , başka bir kursa gidip temeli alman gerekli bence , ve iyi müzikler dinleyip müzik kulağını geliştir ,

0|0
    0|0
    • Akorların ne olduğunu bilmiyorsun derken ne kastettin? ?

• yani , em dm f falan yazmışşsın , onların mi re fa falan olduğunu , nasıl birbiriyle uyumlu olduklarını nasıl beraber kullanıldıklaırnı , En azından başlangıç gam bilgisi ,

• müzisyen ol bnce yani müzik yap sanatçılara iyi para vr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir ara heves ettim bıraktım sonra. gitarım da evde duruyor hala.

0|0
    0|0
  • Olmaz normal akorları öğrenmeden bareye grçmişsin tamamen hatalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...