Kabala büyü kitabı nereden bulabilirim?

Kabala büyü kitabı nereden bulabilirim bunun gibi bir çok kitap okudum büyü bilimi merlin'in sırları gibi elimde olmadan büyü bilimin'de baya bir ustalaştım fakat hiç yapmadım denemek'de istemiyorum yanlız kabala büyü kitabını hiç bir yerde bulamadım orjinal olandan bahsediyorum 1-2 aptal yazarım yazdıklarından değil.

Güncellemeler:
söylediklerimi yanlış anlayıp din dersi bilmem ne dersi vermeye kalkmayın benim sorum (nereden bula bilirim ) cevabını biliyorsanız söyleyin.
bu Kabbala nedir? Kabbala cok guclu bir buyuculuk mertebesi, bir bakima kendi başina bir büyüdür. Varoluşu eski Mısir`a kadar dayanir ve izlemiş oldugumuz teori ile cok iyi mantiksal kesişme noktalari izler.
Babil`deki büyü sihir mevzularindan sonra eski Misir`a kadar uzanan bu tartişmalar eski Misir zamaninda kilit nokta halini almiş ve Firavun büyücüleri öğretilerini sürdürmüş, bu öğretileri Yahudiliğin içine sokarak onu tahrif etmişdir.

0|0
21|25

En İyi Kız Görüşü

• Kabala büyüsü de nedjr?

0|1
    0|0
    • kara büyü denir hz süleymanın büyü kitabı olduğu'da söylenir henüz bu konu hakkında bilgi sahibi değilim benim aradığım kitap tamimiyle ibranice yazılı olması.

• Kaç yıllık kabalist Zohar makalesini tastikleyen kişiyim Kabala Maneviyat kitabıdır Büyü kitabı değil.. Yaratanın Işığı Tora'yı kullanmak Form eşitliğine göre Egomuzu tetikler ve Gablut koşulunda yaratana benzeme ilkesini ortadan kaldırır. . Yapılabilir Yaratanın integre olmuş sistemde Ruhun 10 sefirotluk ifşasından sonra Büyü mümkün Lakin Kabalistlerin işi Asla olamaz Kabala Adem A. s gelen Maneviyat kitabıdır.. detaylı bilgi için...

Kızlar Ne Diyor 20

• ben de çok aramıştım ama Türkiyede zor. dediğin gibi birkaç türk yazarın yazdıkları tatmin edici değil.

0|1
    0|0
  • Rica edicem banada bir büyü yapar mısın ne bileyim şöyle doğa ile baş başa bir çevrede Az buz insanla tanışarak büyüyeyim

0|0
    0|0
  • Valla takipçiniz oldum çok enteresan bilgilere sahipsiniz :)

0|1
    0|0
  • Diagon yolunda kesin vardir

0|1
    0|1
  • Ya bilmiyorum ama bulursan bana bir köpek büyüsü yapar mısın

0|1
    0|0
    • Ben büyücü değilim. biliyorsan nerede olduğunu söyle.

• Kızılayda kesin vardır

0|1
    0|0
  • Hiç bulaşma derim. Sonradan rahatsız ederler alırsın başına belayı.

0|1
    0|1
    • pardon'da beni ne rahatsız edicek? benim bulaşmadığım bir şey kalmadı yani bu çok saçma. cilerden falan bahsetmiyorum ben onlarda ban hiç bir şey yapamaz.

• Kendine çok güveniyorsun anlaşılan. Pekala, devam et öyleyse. Ben sadece uyardım. İstediğini yaparsın elbet.

• kesinlikle fazlasıyla çok güveniyorum.

• Sanıyorum ki bulamazsın. İlgimi çektin. Bende ruhani varlıklarla büyüdüm lakin büyü yapmak. Bu büyük bir güç ister. Sanıyorum ki gerçekten güçlüsünüz.. Yardımcı olamadığım için üzgünüm

0|0
    0|0
    • 3ay

ben o kitabı bir bulsam varya kimse önümde duramaz

• 3ay

ve ben küçüklükten beri bu işlerle uğraşırım onların kitabını okurum zaten küçüklükten beri bana musallatlar

• 3ay

Az çok tahmin edebiliyorum

• bulamazsın çok zor

0|1
    0|0
    • haklı ola bilirsin kütüphanelerin çoğunu gezdim eser bile yok.

• bulsan bile orjinal olmaz bende meraktan davetname diye bir kitabı çok aradım ama yok

• kesinlikle orjinal değiller yani genelde eski insanlard olurdu bir blog sitesinde biri bende var demişti dedmden kaldı falan ibranice yazılı tam aradığım kitap dedim işte bu dedim çocuk kayboldu.

• daha once hic karsilasmamistim buyucuylen yani belki soruna cevap degil ama baya merak etim sadece.. nelerin buyusunu yapabiliyosun veya yaptin simdiye kadar.

0|0
    0|0
    • 3ay

insanların arasını bozup barıştırabiliyorum sevenleri ayırabiliyorum ruhani varlıkları insanlara bulaştırabiliyorum ve daha bir çok şeyi yapabiliyorum

• 3ay

peki yaptigin buyuyu bozabiliyo musun? veya buyu bozulabilir mi baskasi tarafindan filan?

• 3ay

ben istediğim zaman geri çekilirler ama sadece benim yaptığım büyüye

• Büyü yapma boşver. Zamanla sanada zararı dokunur. Hemde insanlar arasındaki ilişkileri etkilemeye hakkın yok. Bu konuda Müslüman olup olmaman büyünün kötü bir şey olduğunu değiştirmez

0|0
    0|0
    • 3ay

ben bundan zevk alıyorum

• 3ay

Tövbe ya.
      Neyse bak ben tekrar söylüyorum. Yol yakınken geri dön ve doğru yolu bul. Ben senin iyiliğin için söyledim. Diyeceklerim bu kadar

• 3ay

yıllardır böyle derler neyse

• Ne gbi büyüler yaptın insanları ayırdın mı -_-

0|0
    0|0
    • 3ay

ya sen de garip bir şey olduğunu sezmiştim zaten ormana gidip kalmalar korkmamalar falan :/

• 3ay

Büyülü günler diyesim geldi tövbe :/ :D iyi günler...

• 2ay

@furkan3512 sana nasıl ulasabilirim?

• rahatsız ediyorlar mı

0|0
    0|0
  • Wicca mısın nesin djxmsh

1|1
    0|0
    • 3ay

ben daha çok iyi büyücüyüm onlar kötü grubundan

• 3ay

sen onları bilmiyorsun modern olabilirler ama barbarlar

• 3ay

tam tersi wiccalar iyiyler ama nerden araştırma yapıyorsan devam et koçum

• Carpilirsin kanka dikkat et :D

0|0
    0|0
  • büyü yapmış skmalşksm. dşaflksm

0|0
    0|1
    • 3ay

o kitapları oku sende yaparsın cahillikten her şeyi imkansız gibi görüyorsunuz hiç yapmayı denedin mi konuşuyorsun boş boş?

• 3ay

şunu bir çarpta kurtulak şundan :D

• 3ay

@Kullanmam yani her şeyi imkansız sanıyorlar ve bu hiçte zor bişey değil biraz bilgilendikten sonra çok zevkli ama çarpacak kadar gücüm yok

• hep çok merak etmişimdir böyle şeyleri :D

0|0
    0|0
  • Çok günah bulma boş ver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bende merak ettim şimdi bu kitabı bir ara bir yerde okumuştum cennetten atılan bir meleğin adı geçiyordu çağrıldığı ama bu bana mantıklı gelememişti bir meleğin cennetten atılması ve şeytana yardım etmesi herşeyi yaratan yaratıcı buna müsade edermiydi şeytana musade etti denilebilir ama bir başka meleğede görmezden gelmesi mümkünmü haşa yaratıcının canı sıkılıp bakalım benim yaratıklarım ne yapabiecek diye seyretmesimi
    bir taraftanda bu dünyanın bir şifresi var bunu bulanlar imkanlarından faydalanıyor diye aklıma gelmiyorda değil

0|1
    0|0
    • yıllardır o şifrelere kafayı takmış durumdayım herkesin bir hobisi var bir anlayışı dünya görüşü var benimki biraz farklı bulduğum şeyler çok şaşırtıcı okudukça daha çok şey anlıyorsun bir yaratıcı var buna eminim ama kuranı kerim'De açıkça belirtiliyor büyü var yapan'da yaptıranda kendi sonunu hazırlar benim amacım başka okuyup anlamak uygulamak değil.

• aklı selim insan büyüyü inkar edemez peygambere bile yapılmış bazen anlamadığım tek şey yaratıcı buna neden musade ediyor imtihan dünyası diyecekler ama bilmiyorum anlamakta güçlük çekiyorum işte kötü niyetli olanların bundan faydalanmasına müsama gösterilmesine masum bir kişinin bundan zarar görmesi bir nevi kötünün kazanması garip geliyor işin aksi yanı banada yapıldığından şüpheleniyorum:) ama bulaşmak istemiyorum bu konulara bu girdaba girmek istemiyorum ama bazane neden böyle oldu deyip şaşırdığım olumsuzluklar oluyor sebebsiz

• Cenette değiliz ya hani ondan olabilir mi? Zaten hiçbir şey mükemmel ve adil değil yaşamak için. Öyle düşün fazla sorgulamak bizlere göre değil. Bu hakkı Ademle Havva kaybetmiş sonuçta.

• Dünde çıkmıştı bu soru!

0|1
    0|0
    • evet bir fikir veren olmadı tekrar sordum

• onu bende biliyorum ne olursa olsun okunucak bir kitap

• Kabala bir felsefe ya da öğreti sistemidir. Orjinali ve ilk baskısı diye bir şeyi aklından getirip sakın aranma, bulamazsın.

• Oyle seyler saglam iman uzere oturmus birine bile gir yukler mazallah. İnsallah rabbim korusun. Elhamdulillah. Suphanallah lailaheillallah

1|1
    0|0
    • ben sadece okurum ne olduğunu anlamaya çalışrım uygulamaya gelince hiç birini uygulamadım benim için en önemli kitap kuranı kerim.

• Elhamdülillah maşallah maşallah

• Mana potu var elimde satiyimmi kanka

0|2
    0|0
  • Tüm Nt kitapçılarında bulabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • 3ay

bulamıyorum ki bir türlü o kitabı bulsam artık istediğimi yaptırabilecem onlara ama bulamıyorum

• furkan 2 tane beyin hücren kalmış onu da yakma istersen.

1|0
    0|0
  • Kabalanın gerçeği bulunmadı henüz hz Süleyman tapınağında. O tapınak bulunmadı daha doğrusu

0|1
    0|0
    • 3ay

yo hayır gerçek ibranice yazılmış olanından yani ibranice meali ve kabala bulundu şu an yahudilerin elinde

• 3ay

Kardeş emin ol yahudiler onu bulmuş olsaydı şu an 3. dğnya savaşını yaşıyor olurduk

• Majisyen bir abimiz vardi. Buyu isinde baya saglam. Buyuyu ise yahudi bir buyucuden ogrenmis. Kitap bulsanda anlamazsin ogreten olmasi gerekir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bazen araştırıyorum cidden Büyü ilimi çok kafa karıştırıcı

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş

0|1
    0|0
  • Ellerler yavruum uğraşma 😂

0|0
    0|1
  • Allah büyü yapanlara lanet etmiştir ve onalar ebedi cehenneme baaki kalıcaklardır.
    sen nasıl olurda büyü yapmak istersin? ve cinleer yapanada yaptıranada musallar olurlar seni zeka ve mantığa davet ediyorum

0|0
    0|1
    • sen soruyu anlamadın herhalde ben dünyadaki tüm kitapları okurum incil tevrat zebur kuran kara büyü ne varsa yani bunları okuyorum diye yapmam'mı gerekiyor? soruda'da belirttim asla yapmam dedim.

• bak dostum büyü kitaplarını muklak okuduğunda yapmak istediğin bir nokta olucaktır. bu yüzden uzak kalmanı tavsiye ediyorum fakat illa merak ediyorum diyorsan yıldıznamede yazıyor ama bunu doğru yapmak imkansızdır olan sana olur ilim insanları bu çözünürlüğü ayrıntısına kadar bilebilir bendede vardı yakıp atttım

• bir carpilda gor ebeninkini yandan.

1|0
    0|0
  • Not yazmana gerek yoktu zaten müslümanın bunlarla işi olmaz

1|0
    0|0
    • 3ay

din dersi vermeye kalkmasınlar diye

• 3ay

anladım tabi böyle olmaz genelde direk felç ederler

• 3ay

Iste en son yere atilip boynumu ezmislerdi gittiler

• Hayırdır adf

0|0
    0|0
  • howard peki bu büyü çan şöhret sahibi olmak için kullanılabilirmi orn : rihanna , lady gaga , eminem vb onlar gibi ünlü olunurmu

0|0
    0|0
  • Kabala , Yahudi tasavvufudur. En bilinen kitabi da zohardir , buyu ile de alakasi yoktur. sacmalamissin iyice.

0|0
    0|0
  • bana bir yakışıklılık büyüsü yap be valla elini ayanı öpim sıkıldım tipsizlikten

0|0
    0|0
  • yat uyu oglum kafayı takma cidden

0|0
    0|0
  • Vay A. mk kafiri seni

0|0
    0|0
    • 3ay

lan bir defol kimseyi ilgilendirmez yaşamım

• 3ay

ben Tengriciyim ailem ve köyümde öyle kazakistanlıyım senin inancında günahtır bu benimkinde değil

• 3ay

Nediyon la birde anlaya bilsem
      Hacı gel töbe et mal mal işlerle
      Uraşma günah yani

• niye yapıyorsun kanka bunları

0|1
    0|0
  • Ridiculus büyüsünüde yaptın mı kanka bide expecto patronam bu ikisi benim fav.

0|0
    0|0
  • youtube. com/watch? v=NhbYFjVvleA akrabalık var herhalde?

0|0
    0|0
    • 3ay

sizden yardım isteyen ne kabahat sende okusan sende bilgilenirsin yani zor değil emin ol bende imkansız sanıyordum bunları

• Burada var ama öyle almasi zor vermezler

0|0
    0|1
    • Ayrica israile gelmeniz gerekmektedir

• Tamam avrupali dostum

Yükleniyor...