Kapat

Ben yazdım bakalım beğenecek misiniz?

Amacım övünmek ya da çok iyi şeklinde değil depresif hallerdeyim ve yazdım fikrinizi öğrenmek istedim :x
Saat gecenin bilmem kaçı, sen uykunun en dernindeyken derdin dibine batmış bir halde
Öyle bitkiin, öyle kederliyim ki...
Değmiyorsun diyorum, değmiyorsun kalbime değmiyorsun - dokunmuyorsun
Her neyse boşver... Nasıl olsa vurdun kafayı yatıyorsun
Öyle olsun be canım, öyle olsun her gün nasılsa bu günde öyle olsun
Sen ve ben bir olsun da, gerisi nolursa olsun
falan filan :x

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• birazdaha üstüne düşmelisin bence. birazdaha imgelere benzetmelere agırlık verebilirsin. ama üstüne düştükce daha iyi sonuclar gelecegine eminim

0|0
    0|0
    • öyle sürekli uğraştığım bir şey değil :)

• resim bambaşka bir olay keşke devam etseydin

• hepsi sanat sonucta dallar farklı olsada kökü bir. ayrı tutma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Saat gecenin bilmem kaçı mı yoksa keçilerin mi kaçtı? Saat saymakta neymiş yılın ilk günü , yatarken kıçın mı acıldı? Sende bitkinlik kronik ve de bitmedi gitti kederin , fordcu da değilim oraya buraya değmeklede işim olmaz sevgilim , daha sabahlıyoruz arkadaşlar kızlar karılar sana kım verdıyse yatış haberini külliyen yalan falan filan

0|0
    0|0
  • bana göre dikkat edilmeden yazılmış bir yazı ama herkes benim gibi bakmaz çünkü yazarlık yapıyorum.. fakat güzel olan tarafı eğer sen yazmışsan içinden geleni yazmışsın insanın yüreğinden gelen her söz özeldir güzeldir..

0|0
    0|0
  • Farzedelim ki amacın övünmek, bunun nesiyle övüneceksin ki. Sanki bize lütuf yapmışsın, zaten övünme gibi bir lüksün yok

0|1
    0|0
  • Şarkı sözü gibi, güzel bence ;)

0|0
    0|0
  • Guzel olmus ellerine saglik

0|0
    0|0
  • Obaaa süper :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1