İngilizcesi şarkı çevirebilcek kadar iyi olan var mı? sözlerini merak edip çevirisini bulamadığım şarkı olunca sinir oluyo musunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=GbLP8jNdR9k bu şarkının çevirisini bir türlü bulamadım nedense.

Güncellemeler:
Şarkının ismi Blue October - Say it

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İngiliz edebiyatı okuyorum. Çeviririm istersen.

0|1
    0|0
    • sevinirim cidden.

• Eline yüreğine sağlık çok teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• bilmiyorsan ingilizce şarkı dinleme :D anlamadığın şeyi niye dinliyorsun anana falan küfür ediyor belki

0|1
    0|0
    • ahahaha o kadar da değil gora geldi aklıma :D:D anama küfür etse anlarım sanırım. anladığım yerler var şarkıda demek istediğim şarkının tamamını türkçe okuyabilmek anlatabildim mi?

• :) ben anladım anlamayan sensin :D

• teşekkür ederim :)

• Bazı sözler oluyor ki sadece dili değil kültürü de bilmek gerekiyor, kendi içlerinde kullandıkları yöresel deyimler falan :p

0|1
    0|0
    • haklısın tabi benim oynadğm bir oyun vardı aman yarabbi böyle ağır bir ingilizce olur asdsad millet hangi şarkıları çevirmiş kaç tane çevirisi var. bu şarkının 1 tane çevirisini bulamadım -_-

• 1 kere olsun karşılıksız iyilik yapamaz mısın teşekkür etmek dışında yapabiliceğim bir şey mi var?

• Çok uzun, aklına takılan şeyleri sorabilirsin ama...

• Ben daha çok rumca ve rusça şarkılarda aynı sorunu yaşıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben de çekçe ve lehçe şarkılarda zorluk çekiyorum bulunmuyo ya :/

0|1
    0|0
    • abi bu şarkı ingilizce nasıl çevirisi olmaz ya. grubun diğer şarkılarının çevirisi var bunun yok

• ben anlamaya çalışıcam bu gidişle. teşekkür ederim görüşün için :)

• bişey değil kolay gelsin :)

• Normalde konusamam ama bunu yapiyorum dayi

0|1
    0|0
  • Aooww

0|0
    0|0
Yükleniyor...