1 ayda ne kadar iyi guitar öğrenebilirim?

Ben aslında gitar kursuna gitmişliğim var notayı filan biliyorum. Ama arpej akor ve solo çalmayı 1 ayda ne kadar iyi becere bilirim. Bu aralar okuldu sınavdı baya unuttum hatta iyice acemileştim. Biraz öğremeyimde çocuk gelişimi okuyorum çocuklara sıtajda çocuk şarkısı çalabileyim diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Video filanda yollarsanız bildiğiniz size yardımcı olan benimle paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
Guitar: Gitarın ingilizcesidir arkadaşlar. :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel olarak konuşuyorum dikkate al. Öncelikle 1ayda akor basabilirsin, şarkı çalmak için erken. Ayrıca solo uçsuz bucaksız bir yoldur. Öncelikle istemen ve çalışman lazım. Zaten 2 şarkı çalıp bırakmak istiyorsan nota oğrenmenin bir faydası yok. Sorun varsa mesaj atabilirsin.

1|0
    0|0
    • Tamam ben bir başlayım zorlandıgım zaman size mesaj atarım. Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• selim ışık ın videoları var , ülkenin yarısına gitar çalmayı öğretti adam :D ona bak derim,
    ayrıca eğer elektro gitarsa rocksmith2 oyununu edin, no cable fix falan yap, çok geliştiriyor insanı, hatta 60days chalenge diye bir olay var içinde ilk kez gitar alan birine 60 günde solo attırıyomuş :D

ben çok faydasını gördüm

1|0
    0|0
  • akdeniz akşamlarını çalabilirsin.

1|0
    0|0
  • GUİTAR'ın ne oldugunu bilmıyorum ama gitarın tellerıne vurmayı öğrenebılırsın 1 ayda

0|0
    0|0
    • Ya bir yerden başlayımda o bile bana yeter pasları silinsin parmaklarımın istiyorum.

• İnşallah başarırsın bende keman çalmayı çok ısterdım bu arada guitar'ı bılmıyorum derken takılayım ddım kızmadın umarım :)

• Yok ne kızıcam sadece sizin adınıza üzüldüm. Şaka ise sorun yok. :) ;):) Teşekkürler. :)

• ''guitar'' nedir?

0|0
    0|0
  • Guitar? WTF?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bayaa çocuksun sen arkadaş yalana bak sen gitarin nasl yazıldığını bile bilmezken gitar öğrenmekten bahsediyorsun gerçekten mütüş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...