Kaç müslüman kardeşim bugünün anlam ve önemini biliyor?

Bugün mekke'mizin fetih yıl dönümü ya bunu kaç kişi biliyor acaba merak ettim. Gevurlarin gününü kutlayan müslüman kardeşlerime soruyorum özellikle?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyoruz Allah'a Şükür :D
    Gevurların Bayramını Kutlamıyoruz.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bir bitmediniz..

1|0
    1|0
  • amaç dikkat cekmekmi? Elhamdülillah Müslümanız da yeni yıl deyip evde toplanmak tv izlemek nesi günah bir açıkla bakalım

0|0
    1|0
    • Müslümanların günün de Hristiyanlar evlerinde toplanip o günü özel kılıyorlar mı? Günah demedim başkalarının değerlerine sahip çıktığımız kadar kendi değerlerimize sahip çıkalım dedim Müslümanım diyor ama alkol alıyor haramdır onu gectim yarın da bizim günümüz alkol aldigi vücut ile nasıl o gün için ibadet edecek hadi sen müslüman ım diyorsan bunu bana aaçıkla?

• hz isanın doğum günü allahın selamı üzerine olsun bizim için anlamı bu

1|1
    0|0
  • Mekkenin Fethi Hz. İsanin Sünnet Olusunun Günü

1|0
    0|0
  • Eeee şimdi insanlar eğlencenin peşine düşmüş, islam diye bişe bu ülkede kalmamış

1|0
    0|1
  • Mekkenin kurtuluş gecesi bacı :) ve hz ğsanın doğum günü tabi kutlamıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Mekke nin fethi yarindir arkadasim. Birde gavur demez gayrimuslum dersek sevinirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• jagdjsgsk komiklesiyonuz

1|1
    2|1
  • Mekkenin fethinin yıldönümü 1 Ocak yani yarın biliyorum ama bu o kadar kutlama yapılcak bişey de sayılmaz yani, kutlama yapılcak olsa sahabeler de yapardı

0|0
    0|0
    • Kutlama yapın diyen yok ;) bizim kutlamamz ibadettir.

• :D sende baya genis çıktın kardeş

• Bunun genişlikle ilgisi yok canım anlaşamıyoruz biz boşver

• Ben biliyorum

0|0
    0|0
  • ben biliyorum kardeşim, daha ölmedik.

0|0
    0|1
  • bizim için sıradan bir gün ama herkes gevurların yaptığı icatları kutlamaya pek meraklı :/

0|0
    0|1
    • Heehhh aynen onu demek istiyorum ama saptıranlar varrrr nedense battı onlaraaa ;)

Yükleniyor...