Varsayalım İsmail'i hatırlayan var mı?

Varsayalım İsmail hakkında bilgi vermeyeceğim ama benim çok ama çok sevdiğim bir ... dir.

Hatırlayan var mı aranızda?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• varsayalım ismail, ne olacak?

bayan sektirmez rüyalardan bir türlü çıkmazdı ama rüyaların da sonuna erişemezdik bi türlü.

şimdinin hamarat derya baykal teyzesinin sesiyle uyanırdık.

bayan sektirmez'i başarıyla canlandıran Nurseli İdiz'i de anmak gerek.

Farklı bir mizah anlayışının, aslında genelde farklı olmanın ne demek olduğunu hatırlattı bana varsayalım ismail sorusu. malesef bu farklılıklar yok artık. çoğunluğun beğenisi tek gelir geçer oldu.

varsayalım ismail, köşe dönücü gibi farklı işlere yer yok artık. Mizah değişti belki, belki biz yaşlandık.

Ama yok be, Boris Vian ölür mü, Ferhan abi ölür mü? Yaşa Ferhan abi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o kim cıkaramadım

0|0
    0|0
  • yanında oynayan sarısın hatun nurseli idiz desem yeterlı olur mu ?

0|0
    0|0
  • geçen muhabbeti geçmişti bukadar olur, varsayalım ismail nasıl bilinmez onunla büyüdük biz eskinin olacak okadarıydı :)))

0|0
    0|0
  • Grup Vitamin - İsmail :D

0|0
    0|0
    • İsmail mutfakta biri mi var?

:))

• bilmemesi normal dunyada yoktu.1980 lerın oratsında trt 2de yayınlandı. grup vıtamını hatırlaması normal ınternet sagolsun .

• Aynen öyle, aklıma ilk gelen İsmaili yazdım işte

• Ferhan Şensoy'u severim. Nokta.

0|0
    0|0
  • hiç hazzetmemiştim...

0|0
    0|0
  • Nedense aklıma ay inanmıyorum Nejdet'i getirdi :)

0|0
    0|0
  • hayatimda tanidigim tek ismail komsumuz feriha teyzenin oglu sumuklu ismail baska yok

0|0
    0|0
  • cevapları okudumda komik bir karaktermiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayal meyal hatırlıyorum Ferhan Şensoyun canlandırdığı bir karakterdi sanırım

1|0
    0|0
    • :) Evet.

• netten bi bakıyım nasıl dı hafızayı bir tazeleyelim :)) senin için önemini de merak ettim şimdi :)

• Dizi fazlasıyla absürtdü ve oradaki diyaloglar, replikler falan... kelime oyunları fazlaydı. İsmail iin hayal dünyası harikaydı :)

• senin sorunu görünce bir bakayım dedim. birkaç videosunu izledim saçma ve güzel. tüm bölümlerini izleyebileceğim bildiğin bir yer var mı.

0|0
    0|0
    • Ben de bulamadım tüm bölümlerini ama bir arkadas ugrasıyor kayıtları nete aktarmak için.

• ismail şarkı grup vitaminin :))

is.ma.ill

0|1
    0|0
Yükleniyor...