Neden 3 Idiots?

Neden girdigim her ortamda en sevdiğiniz film ya da onerilebilecek bir film soruldugunda cogunlugun aklina 3 idiots geliyor? Aklimizda falan bir film mi yok, cok mu populer ya da baska filmler izleme konusunda yeterince acik fikirli degil miyiz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önceleri araba hastası olduğum için. Hızlı ve öfkeli, Ölüm yarışı, taksi bu fimleri izlerdim.. Ta ki 3 idiot filmini izleyene kadar... Sonra patladı gitti içimdeki film aşkını canlandırdı.. Sürekli film izledim hint olsun o olsun bu olsun fark etmedi... Benim için en iyi film 3 aptal derdim taki YEŞİL YOL filmine kadar artık en iyi filmim yeşil yol oldu.. Bu arada filmlere o kadar kaptırmışımki harddisk dolmuş 600gb dan fazla film indirmişim.. Bunların %78ini izledim... Yavaş yavaş bitirmeye calışıyorum eskisi gibi çok indirmiyorum indirdiklerimi bitirmek için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aamir Khan olunca işin içinde unutulmaz oluyor. Ve genelde sorduğun kişiler öğrenci ya da daha yeni okullarını bitirdikleri için bu film onlar ile bağlantılı , vazgeçilmezleri oluyor.

1|0
    0|0
    • Dogru bir bakis acisi. Teşekkürler

• Populer kultur.

1|0
    0|0
  • izlemedim bende izliyecem fakat herkes bir dönem avatar derdi testere derdi anlardım şimdi hobbit diyorlar bakıcm bende

0|0
    0|0
  • Az film izlerim ve ilk defa senden duyuyorm , bu arada yuzuklerin efendisi tarihin gormus olduğu en iyi film serisi

0|0
    0|0
  • farklı ve guzel bır fılm herkes tarafından sevılmesı bu yuzden :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü izlediğim en anlamlı film

1|0
    1|0
  • çok film izlerim, her filmi sevmem, çok çok seciciyim nedeni ise orda yaşanan duyguları hissedemiyorum. Çogu filmler bunu başaramıyor bence. Ama bence 3 idiots güzel fakat Ghajini harika ötesi :)

1|0
    0|0
  • Konusu, anlatımı, içerdiği ironiler, replikler ve bizden parçalar taşıması olabilir.. Yapamadığımız cesaret örneğinin bilgiyle harmanı ve 'insan' olgusunun çok güzel anlatıldığı bir film.
    Popülerliği değilde neden bu filmin önerilmesi dar görüşlülük olsun ki?

0|0
    0|0
    • Bu filmi 3 sene once izlemistim ve 3 senede birçok guzel duygusal icten filme rastladim ama hala ilk akla gelen 3 idiots. Kötü anlamda elestirmiyorum filmi film gayet güzel

• Hmm o konuda haklı olabilirsin milletçe bazı şeyleri zirvede bırakma alışkanlığımız var e film kültürümüzde pek geniş değil çoğunlukla ondandır belki de..

• Izle sen de gor

0|0
    1|0
  • Aamir Khan oynuyor ondandır :p

1|0
    0|0
  • Izlemedin mi daha , çünkü çok güzel

0|0
    0|0
    • Izledim tabiki fakat yillardir dillerden dusmeyecek bir film oldugunu düşünmüyorum

• Lisede sınıfça izlemiştik normalde herkes konuşur aptal aptal film izlerken tat vermezler ama bu filmi izlerken kimseden çıt çıkmamıştı ve herkes ilk defa hem fikirdi hepimiz beğenmiştik bence öyle güzel bir film insanların ortak düşüncelerinden bahsettiği için basit ama güzel şeyler yani hayatın kuralları vs.

Yükleniyor...