Yurtdışında yaşama şansınız olsa hangi ülkeyi seçersiniz?

yurtdışında yaşama şansınız olsa hangi ülkeyi seçersiniz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Fransa'da yasiyorum ve baska bir yer tercih etmezdim ama Turkiye gibi cennet ulkedede yasamak isterdom tabiki

0|0
    0|1
    • nesini seviyorsun fransa nın neden tercih edersin biraz açarmısın

• Evet baya gezdim :) tesekkur ederim en iyi cevap için :) umarim yardimci olmusturul seciminizde :-) ben Strasbourg´da yasiyorum, insan haklari mahkemesinin oldugu yerde, avrupa parlementosu ve konseyi var, guzel sirin bir sehir ve en guzel vakti guzellik yonunden noel ve yeni yil arasi geriye kalan gunlerde normal bir sehir. Noel'de burasi avrupanin noel baskenti seçildi, ve Strasbourg oldukca gelisen bir yer gittiice dahada buyuyor Almanya'ya 5 dakikada sinirdayiz

• bende teşekkür ederim , iyi yıllar

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben Türkiye'den başka bir yerde yaşayamıyorum...

0|0
    0|0
    • hangi ülkelere gittin?

• Dünyanın her yerinde öyle değilmi göçmenler için misal bende Türk kökenliyim ama ilk zamanlar Türkiye bizede çok sorunlar çıkarttı vatandaşlık aldığımız halde bu avrupadada öyle ben avrupaya gitme demiyorum sadece büyük hayaller kurma hayal ettiğin gibi biryer değil..

• yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim, kesinlikle dikkate alacağım :)

• İtalya =)

0|0
    0|0
  • Kanada (daha önce orda yaşıyordum.)

0|0
    0|0
    • benimde yaptığım araştırmalara göre en iyi yerlerden bitanesi ama biraz uzaklığından dolayı çekiniyorum

• Herkes usa diyecek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sibirya. Gözden uzak gönülden ırak. Soğuk güzel bir yer. Heryer bembeyaz kötülüklerin üzeri kapanmış bembeyaz bir ülke. Birde küçük barınak yeter be !

0|0
    0|0
  • abd kanada katar lübnan norveç

0|0
    0|0
  • almanyaaaaaa

0|0
    0|0
  • Iki kilo makarnayla yarim kilo zeytinin sekillendirdigi bir ulke olmasin nere olsa giderim

1|0
    0|0
  • New yorkda

0|0
    0|0
  • Norveç

0|0
    0|0
  • Tutkiyeden başka sadece 6 7 yıl japonyada yasamak isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...