İyi hip-hop müziği tavsiyesi istiyorum

Hip-hop müziği tavsiyesi istiyorum. Çok hoşuma giderse en iyi cevap seçebilirim belki ;)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• türkce ise ege cubukcu party istanbul u bu aralar gunde 10 saat dınlıyorum biraz pimp ve amerıkan tarzı olmus ayrıca

diyarpala dan yesılımı ver pompalamasyon vs son album dınleyebılırsın cok ıyıdır

yabancı ıstersen lmfao derım baska bır sey demem gerci lmfao tam hıp hop degıl ama beklentını karsılar

ege party ıstanbul foraver yanlız fena parca

0|0
    0|0
    • hiphopdan anladığınız ege çubukçu mu sizin?

• hıp hop genel klasmandır butun alt ve yan dallarının hepsını ıcıne alır grafiti bile bu kulturden ortaya cıktıgı ıcın hıp hop clasmanına dahildir sarkı soylemenın ve resım yapmanıncok farklı olgular olmasına ragmen duvar resmı dıye tabır edılmesine karsin yapaların cogu mc mf yada hip hop la ugrasan bıreylerdir tabirleri iyi ogrenip gelin lütfen

• ayrıca amerika da eminem 50 cent Jay-Z Tupac shakur u gansta ve underground muzuginin temsicileri dense hic kımse ses cıkarmadan kabul eder siz de dahil ege cubukcu dıyarpala vs diyer pimp tarzi undergrond rap yapan türk mf ve mc lerde bu amerikan vari tarzin türkce versiyonudur senın hıp hop tan anladıgın sey eminem turkce de ise ceza yahut batı sentezlı hızlı konusma uzerıne olusturulan sarkilarsa daha cok yolun basındasın demektir evet bende uzun sure ugrastim raple album dahıl

• Çok efendi adam bu Saian

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link (oldukça sağlamdır)

link

link

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yerli olarak:

sagopa sürahi - ıstakoz -kendim için

Yabancı:

eminem when i'm gone - i need a doctor - no return ve diğerleri bu adamın her parçası guzel

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Defkhan - Sen Ve Rap Ters

Hatta bu adamın bütün parçaları efsane.

0|0
    0|0
  • Red hello komançero

red ofsayt yrrm

red ais ezhel anıl araf / sokaklar vb dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • yener-asbest bütün şarkıları hoş ama nakkoyim, çöktü gece, sarhoşum vs vs vs...

0|0
    0|0
Yükleniyor...