Yılbaşı bayramı?

Hristiyanlar, bizim dinimize hakaret ediyor, şeytanca bir din olarak görüyor bizim burdaki gerizekalılarsa onların bayramını coşkuyla kutluyor olması saçma değil mi?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hristiyanmidir nedir onların bayramini kutlamiorm sadece yilbasi yeni bir yil olsun felan toplaniyoruz tatil o yüzde kutluyoruz. Benim dusuncem boyle. ayrıca irkci degilm hristiyanlarn arasndada iyi insanlar var. hepsini kotuluyemem. İnsan olması önemlidir iyi günler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Saçmalığın taaa vdaniskası haklısın dağılalım ;) :S :( eve gidecem yemeğimi yiyip az TV bakıp uyuyacağım yarın da iş var bizde ;)

0|0
    0|0
  • yılbaşı onların bayramı diil onlarınki noel veayın 25'de ve sırf hıristiyanlara özgü diil yılbaşı dunya üzeerinde4000+ din var onlarda kutluyo

0|0
    0|0
  • noel ile yılbaşı ayrı şeyler. ben hiç kutlamadım ama ailece oturup tv izleyip çerez yemeninde günah olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • bencede saçma kapitalizim bunları almış surukluyo istediği şekile he bidlafta hepsi emperyalizme kapitalizme karşı direnen kişiler olarak görunuyo ona guluyorum ençok

0|0
    0|0
  • 25 inde kutlanan noel bayramini burdaki gerizekalilarin yilbasi sanmasi sacma degil mi?

Not : elinin altinda internet var arastir biraz

0|0
    0|0
  • aynn yaa ölüme yaklştım yaşasın bir yıl daha yaşlandım bunu kutlamam gerek nice yıllara diyim kendime ula neden sinirlendirdiniz beni çabuk özür dileyin yoksa karışmam

0|0
    0|0
  • her hristiyan aynı mı? her müslüman hristiyanlara saygılı mı? müslümanların kutladığı sembolik yeni yıl mı yoksa isa mı?

biraz kafanı çalıştır.

0|0
    0|0
  • her yıl basında bu soruyu sormaktan bıkmadınız dimi panpa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...