Film kültürü edinmek?

film kültürümü geliştirmek istiyorum bugüne kadar 100 küsür film izledim sadece ne yapmalıyım neler izlemeliyim?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• al bu yönetmenlerin tüm filmlerini izle. üşenmeden yazıyorum bu kıyağımı unutma :D ıngmar bergman, haneke, jean-luc godard, david lynch, kieslowski, martin scorsese, brian de palma, jim jarmusch, aranofsky, kubrick, alfred hitchcock, david cronenberg, francis ford coppola, tarantino, orson welles, akira kurosawa, emir kusturica, guy ritchie, danny boyle, roman polanski, lars von trier, oliver stone, john carpenter, kim-ki duk, coen kardeşler, wooddy allen, alejandro inarritu , spielberg, wong kar wai, sergio leone, george lucas, andrei tarkovsky, federico fellini, luis bunuel, robert bresson, luc besson, riddley scott, james cameron, frank darabont, tim burton, christopher nolan , zeki demirkubuz, nuri bilge ceylan, çağan ırmak, ferzan özpetek, derviş zaim vs vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 7. Sanata olan ilginizden ötürü sizi tebrik ederim. Benim de çok sevdiğim ve amatör olarak ilgilendiğimbir konu.
    IMDB gibi bir çok internet sayfası var. Oralarda yorumları okuyup insanların neleri göz ettiklerini anlamaya çalışabilirsiniz. Sizin fark etmediğiniz ama başkalarının önem verdiği değerler neler olabilir. Hangi konular ön plana çıkıyor gibi.
    Eleştirileri özellikle okumanızı tavsiye ederim. Eğer yabancı diliniz varsa daha da iyi olur. Okudukça ve kendinizi geliştirdikçe filmleri daha geniş bir açıdan farklı boyutlardan izlemeyi öğreneceksiniz.
    Sorgulayın. İrdeledikçe daha farklı şeyler göreceksiniz. Alt metinleri ve mesajları anlamaya başlayacaksınız.
    Imdb'nin en iyi 250 filminden başlayarak en sevilen filmleri izlemeniz uygun olur.
    Ayrıca zamanla film kültürünüz geliştikçe tercihlerinizi daha iyi anlamaya başlayacaksınız.

0|1
    0|0
  • ben son bisene içinde 300+ film izledim,
    http://720pizle.com/detay/into-the-wild.html
    http://720pizle.com/detay/x-men-first-class.html
    bunlarla başla akşamları film izle okul olmadığı zamanlar mesela ben cuma/cumartesi akşamları izlerdim 12-2den sonra

0|0
    0|0
  • mulond çıkmazı izle

0|0
    0|0
  • benim binleri bulmuştur. kalite filmleri izle. al pacino, robert deniro, jonny depp, andy garcia vs...

0|0
    0|0
  • www.trthaber.com/.../481.html

bunları izle sırasıyla

0|0
    0|0
  • başta bir esaretin bedeli sonra forest gump sonra hızlı ve öfkeli serisi sonra felsefik filmler limitless lucy fight club predestination oceans serisi hint filmlerinden 3 idiot gajini rang de basanti koş milka koş sonra fana filan bunları izle sonra zaten film kültürün oluşur :)

0|0
    0|0
  • çölde çay, kolera günlerinde aşk, ihtiras rüzgarları, esaretin bedeli bizim yerlilerde güzel değirmen mesela

0|0
    0|0
  • Kültür mantarı olmuşsun :)

0|0
    0|0
  • arayışlarda olmalısın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne hoşuna gidiyorsa onu izle.. Eleştirmen mi olacaksın sanki neden kastıysan bu kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...