Sizce de film sektörü en kötü dönemlerini mi yaşıyor? Neden?

ben 2000-2008 arasından sonra bu kadar kötü düşüş olacağını tahmin etmezdim. Filmler o kadar kötü ki

Yüzüklerin Efendisi
Matrix
Harry Potter gibi efsane filmlerin yanından bir sürü kaliteli film olurdu. ama artık yılda toplamda anca 10 tane iyi film çıkar ve onlarda asla geçmiştekilerle yarışamaz durumda ben bunun sebebini berbat senaryoya ve gereksiz efekt hastalığına bağlıyorum

peki siz böyle bir düşüş hissediyor musunuz? hissediyorsanız sizce sebebi nedir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle katılıyorum sinema sektörü ve tv yayımcılığı oldukça düşüşte. kalitesizlik diz boyu vizyonda dolu film var ama gel gelelim kac tanesı izlenmeye değer emekle ve kalıteyle yapılmış...
    Yabancı film sektorlerınde düşüşün sebebini bilemiyorum belkıde zamanında en iyi filmlerin yapılmış olmasıydı ama Türklerin film sektörü zaten benım ıcın herzaman kalıtesız basit ve kötüydü.

0|0
    0|0
    • ben zaten çok nadir yerli film izliyorum onu takip etmiyorum bile saçma sapan komedi filmlerinden öteye çok az film geçiyor. ama ben özellikle hollywoodu takip eden biri olarak filmlerin baya kötü olduğunu görüyorum ne yazık ki ama bence dizi sektörü iyi yine

G. o. t.
      Breaking Bad
      Walking Dead gibi efsaneler de var ama film sektörü ne yazık ki her geçen gün daha kötü

• Yabancı dizilerde sıkıntı yok tabi iyi ki onlar varlar zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• çok iyi filmler var

0|0
    0|0
    • neler mesela son zamanlarda çıkmış hobbit filmleri bile yüzüklerin efendisi serisinin 100 kat altında. bir matrix orjinalliğinde film göremiyorum. sizin beğendiğiniz filmleri merak ettim.

• lucy labirent korku seansı açlık oyunları

• bir şey diyemem zevk meselesi ama bence o filmlerden açlık oyunları hariç geriye kalanlar B sınıfı filmler. Lucynin senaryosu çekimi sonundaki saçma sapan görsel efekt. bence komediydi ama beğendiyseniz bir şey diyemem.

Erkekler Ne Diyor 2

• arada iyi filmler çıkıyo örn:rush xmen batman ama az sherlock holmes var böleleri

0|0
    0|0
  • Aynen dostum ama bence biraz sorun izleyicide misal lucy çıktı herkes cok iyi çok guzel , labirent çıktı herkes cok iyi cok güzel saka gibi millet. Yani eskisi gibi nerde prestijler nerde vendettalar nerde efsaneler?

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum lucy bence B sınıfı hatta Morgan Freeman olmasa C sınıfı demeye dilim varacak bir film ama zevk sonuçta herkes aynı düşünecek diye bir şart yok.

• Aynen bence bunun bir sebebi batının tanrıyı oynama çabası lucy icin diyorum.
      Ayrıca labirentte küp filmiyle benzerlikleri var hatta olaylar ayni sayılır :)
      Ben inception hayranlarına bile gülüyorum tamam inception güzel filmdide filmin senaryosu orjinal ne demek :) bunu beğenenler hep popüler kültür meraklıları.

• Misal limitsizi izlese bu kadar lucy diye gezmicekler ortada :)

Yükleniyor...