Kabala ve grimoire büyü kitaplarını nerede bula bilirim?

büyü için falan değil yanlış anlaşılmasın sadece merak okumak için büyü bilimi merlinin Sırları kitabını okumuştum bu konu hakkında çok makale kitap okudum ama bir türlü kabala kitabını bulamadım?

Güncellemeler:
Daha önce bir arkadaşım koluma kırmızı ip bağladı 7 kere düğüm attı yani bu değişik bir şey biraz'da merakım var aslında aranız'da büyüle ilgilenen vardır muhakkak.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erhan Altunay'ın kırmızı kaplı bir kitabı var. Paganizm adlı. Çok bilgili bir araştırmacıdır. Pelin Çift'in hazırlayıp sunduğu Habertürk'teki Öteki Gündem'e de sık sık konuk oluyor. Onu okuyabilirsin. İlgini çekeceğinden eminim. Onun bayağı bilgisi var kabala kültürü ve gizli ilimler ile ilgili.

0|1
    0|0
    • youtubede gezinirken baya dinlemiştim evet çok bilgisi var faydalanmak gerekiyor.

• Onun kitaplarını okuyabilirsin. Kendisi üniversite mezunu, yanlış hatırlamıyorsam mühendis olması lazım. Yani ilkokul mezunu ve kendini gizli ilimler uzmanı addeden kişilerden değil asla.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Grimorire bilmem ama Kabala'nin büyü kitabı olmadığı ortadadır. Ekrem Ülkü'nün basılmış bir kitabı var Kabala adı altında.

0|1
    0|0
  • internetten oku vardır burada

0|1
    0|0
  • kabala İbranice ondan olabilirmi

0|0
    0|0
    • ibrani diliyle ne alakası var

• Kabala ilk Adem tarafından İfşa edildi Rav Raşbi Tarafından İlk Zohar yazıldı Hz. İbrahim (A. S) Kabala ilmini Temel kitlelere yayan kişidir Babilde.. Rav Akina Nesile göre Realitenin Değişeceğine yönelik ÇALIŞMALAR YAPMIŞTIR..

• Kabala' ilmini Büyü için Öğrenmek.. Babasını Para için sevmek gibidir..

Yükleniyor...