Gitar çalmak için kursa gitmeye gerek var mı?

Herkes nasil ogreniyor kurslar faydalimi ne tur gitar almak lazim evde ogrenebilirmiyiz klasik gitar calmak istiyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ben kendım ogrendım kursa ne gerek var, ancak bıkac vıdeo ızlemelısın youtubede gıtarst.us yaz ordan rock rıtmlernı calabldkten snra Am A Fe B notaları vardır gıtaralrn o notalara basarak o rıtmı calarsan her sarıyı calarsın sadece gunde bıkac saat elnden dusrme sol elının ılk uc parmagı nasır tutarsa bu ıs olucak demektır

0|0
    0|0
    • Tamam yapicam solediklerini ama notalari nasil ogrendin

• ınternete yaz google amca sagolsun vıdeolar gorsel dersler hersey var ama gıtarı kalıtelı bısı al cok dandık olmasın zira ögrndkten snra sesı cazıp gelmez gerı bırakrsn muzıgı, en onemlısı sende muzık kulagı varmı?= bı parcanın rıtmını cıkartablrmsn gıtarla eger yapamıyorsan bunu, çevrene hıııc zarar verme

• Valencia nasl sence?

• nota öğrenmek istiyorsan kursa git tabi.ama notasız çalacam ben diyosan gerek yok.internetten her türlü video akor vs mevcut bulursun.

0|0
    0|0
    • Notalari biliyorumda nasil ogretiliyor biraz acarmisin bu notq konusunu

• bir bucuk ay kursda gittim.sonra kendim geliştirdim.nota istediğim için kursa gittm.

• Bende ole yapim o zaman tesekkurler

• kurs olmadan olmaz bende saz da var gitarda bir öğretici olmadımı olmuyor birazda kabiliyet meselesi hevesti geçti gitti ;))

0|0
    0|0
  • kendinde o üstün yeteneği görüyorsan gerek yok

0|0
    0|0
  • Ailenden veya arkadaşlarından güzelce bilen birisi varsa o kişiye söyle sana da öğretsin. Tek başına zor olabilir.

0|0
    0|0
  • tam ustasu geldi burdaym :P

0|0
    0|0
  • Kursa gitmek daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Bilen biri varsa evde de öğretebilir bence.

0|0
    0|0
  • kurs değil de bilen birinin yanında cok da iyi calmayı ögrenebilirsin. yani kurs sayılır tamam da yani demek ,stediğim kendi basına ögrenilmiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yeneteğin varsa evde öğrenebilirsin.netten videoları izleyebilirsin ama yeteneğin yoksa kursta temel şeyleri öğrenirsin.azimle üstüne git herkes enstruman çalabilir sadece birileri daha iyi çalar oda müzisyen olunmayıp doğulduğu gerçeğidir içindeki müzik hayranlığına göre artan bir özellik

0|0
    0|0
  • benim eren diye bi arkadaşım vardı kendi kendine öğrendi çocuk herşeyi. hem klasik gitarı hem electronik gitarı.süperde çalıyo yani.hemde uzun süresini bile almadı öğrenmek.bence sende öğrenebilirsin.yeteneğin varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Gıtar çalmak ole cok zor bırsey dıılmıs sanırım kendınde öğrenebılırsın aslında

0|0
    0|0
  • Bence kursa git , temel oluştur sonra evde kendi başına çalmaya devam edersin

0|0
    0|0
  • birinden öğrenmen şart tabi olmyo netten filan video ile başnda birinin göstermesi şart ama basit hemen kavrıyo insan

0|0
    0|0
  • Eğer biraz yetenek var ise evde öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...