Kapat

Sinemada izledigin ilk film?

Ben 9 yasindayken titanik'i izlemistik 15 yil gecmesine ramen o gunu hatirliyorum yeni cikmisti turkce altyaziydi annem ve komsularimizla beraber gitmistik:) hatirlayan var mi ilk izledigi filmi?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• 3boyutlu dinazorlara gitmiştik daha 6-7 yaşında falandım baya korkmuştum :D

0|0
    0|0
    • ben daha hic 3 boyutlu bir film izlemedim nasil gercekci oluyomu sahiden

• iyi bir salonda izlersen keyif verici yoksa gereksiz oluyor:)

• tamam tesekkur ederim bir arkadasimi alir giderim hafta sonu daha kalabalik oluyo sinemalar:)
      salon kalabalikken daha zevkli guzel oluyo filmler bana oyle geliyo bombos 3-5 kisi varkende cok gittim ayni tadi alamiyorum ben sanada oyle oluyomu?

• Testere 5'i izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Narnia günlükleriydi sanırım 7 yasindaydim

0|0
    0|0
  • Çizgi filmdi ama hatırlamıyorum ilk Hatırladığım propagandaydı babam götürmüştü

0|0
    0|0
    • evet kemal sunalin son filmi onada gitmistim oda guzel bir filmdi

• Tabi küçüktüm pek bir şey anlamadım ama güzel film gerçekten

• evet guzel filmdi bir konusu var biseyler anlatmaya calisiyodu en azindan o kadar sacma sapan filmde var sonucta ben cok ciktim ilk 15-20 dkda bu izlenilebilir bir film yani

• Recep İvedik :'(

0|0
    0|0
    • ins benim ilk izledim film gibi bilinc altina girmemistir:) titanik yani dunya capinda bir film olsun napalim uzulme:)

• Yarım yamalak hatırlıyorum arkadaş ısrarıyla gittik zaten amaan napalım kader :D

• :) oyle arkadas kurbanisin yani:)

• Buz Devri 1 e gitmistim bende :)

0|0
    0|0
    • o filmi defalarca izledim ama sinemada izlemedim izlemek istedim vcdde cok izlemistim dvd yoktu o zmn pek sanirsam:)

• Benim için büyük heyecandi :)

• evet buz devri 2 ve 3 o kadar komik değil mesela 1. si cok komik iyi bir secim olmus:)

• Tum sinif hep beraber Arabalar'a gitmistik.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzüklerin efendisi 1 ya da sımokin olması lazım ama %90 Jackıe Chan sımokin filmi ikinci Yüzüklerin Efendisi.

0|0
    0|0
  • filmin adı yirmi üçtü hiç beğenmemiştim bidahada sinemaya gitmedim

0|0
    0|0
    • hadi ya uzuldum guzel film olunca hele bide yaninda sevdigin bir arkadasin olunca cok gzl oluyo ins bir daha gitmeye karar vericegin bir film cikar ya da bir arkadasin seni tesvik eder sinema gzl sey ya

• Titanic,4 yaşındaydım :) daha okuma yazma bilmeden altyazılı filme gitmek de farklı bir tecrübe oldu :)

0|0
    0|0
    • belkide ayni donem gittik ben okuyabiliyodum ama 3 e gidiyodum ama sesten kulaklarimi ve gozumu kapadimi hatirliyorum:) ilk gidisimdi ve korkutucu gelmisti bana:)

• evet bu filmler hep basyapit filmlerdir sinema tarihine damga vuran filmler her zaman tekrar tekrar izlenmeye deyer filmler

• aynen öyle :)

Yükleniyor...