Facebooka resim yüklememe yasak koydu, neden böyle ve ne yapabilirim?

Sevgilimle 2 senedir çıkıyoruz ve çıktik çıkalı bana herşeyi kısıtlıyor geçenlerde havuza gittim bana sordu erkekler kızlar karışık mıydı felan evet karişikdi deyince adam dellendi sora facemde ki bütün erkekleri sildirdi hep kız dolu şimdi facem. faceye resim yüklememe yasak koydu neden böyle ve ne yapabilirim? :) yorumlarınız için teşekkürederim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıcak bişey yok, adam haklı kıskanıyo sevdiğini.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler bu arada. :)

• Bu işler böyle, bazıları gelemz sevgilisi öyle havuza gidicek erkekler olucak. Ki ben beynimden vurulmuşa dönerim iyi yapmış. Benim sevgilimde gidiyo ama sadece bayanlara özel anca ona yollarım dedim. :D

• aynen bende oyle bayanlara ozel sevgilimde erkekler ozel olunca gidio .evet bazi kisiler de boyle seylere gelemio seni arkdasla ekkledim kardesim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi düşünüp seven erkek öyle yapar ben olsam bende öyle yaparım seviyosam tabi eheh

böle devam ederseniz 5 vakte kadar evlenirsiniz. muhuhuhu

1|0
    0|0
  • yakında bu siteyi de yasaklar sana.acıyorum boyle erkeklere

1|0
    0|0
    • :D akklima gelmisdi

• bu erkekler yuzunden hepimiz,anlayışsız,geri kafalı,aşırı kıskanç,maço olarak değerlendiriliyoruz ya işte sinir oluyorum

• Sevgilinin kafasına çak bir tane ve "oğlum at artık şu at gözlüklerini ya medeni ol azıcık bebeğim" de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimkide öyleydi naparsın kafa kırık yapacak birşey yok:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...