Anime izleyenler var mı?

Şuana kadar vampire knight, deadman wonderland, shingeki no kyojin (titan of attack), kaichou wa maid-sama, death note ve tonari no kaibutsu kun u izledim clannad one piece naruto gibileri izlenecek listemde :) önerileriniz var mı?

0|0
38

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• High School DxD :-) Akame Ga Kill.

0|0
    0|0
  • sowrd art online, another, avatar, ve (belki kadınlar beğenmez ama hikayesi aslında güzel) great teacher onizuka. bide daha yeni başladım bakuman diye bişey ama iyi.

0|0
    0|0
    • sword art online olacaktı pardon :D

• Cok tesekkürler great teacher onizuka nın konusu ne peki :D

• bakuman hikayesi beni anlatıyo gibi, aslında, ana karakterlerin baş harfleri m, a ve t benim de öyle :D sonra benimde çizim yeteneğim ve senaristlik hayallerim var, ama ordaki arkadaşlık ve aşk yok tabi :D daha çok benzerlik var ama işte... benimde mangaka bir amcam olaydı hey gidi hey...

• death notelea başlıcam

0|0
    0|0
  • death note izledim sadece çok güzeldi birde beserk e başlicam biri önerdi, anime sitelerinde populer özeti kafama yatanı falan izlicem

0|0
    0|0
  • Devil may cry
    fairy tail
    elfen lied
    full metal alchemist

tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İzlemiyorumm

0|0
    0|0
  • süpersin ya bende izliyom anime izlemek harika dostum işe yaramaz diziler izleyeneri anlamıyorum :)

0|0
    0|0
    • Dizide izliyorum ama neyse evet animenin yeri bir ayrı :D

• Kız güzel ya hakkını verelim :D

• ama benim favorim neslihan atagül ve selin şekerci :)

• Ciddiyim onlar ne ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vampire Knight 3. sezonu bekledim bekledim yok herhalde.. Yarım yamalak kaldı

0|0
    0|0
  • Fairy Tail serisini öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...