İspanyolca, öğrenmesi zor bir dil midir? tahminen ne kadar zaman alır?

Disiplinli bir şekilde her gün çalışıldığını varsayarsak öğrenmek ne kadar zaman alır? ya da zor mudur?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Dünyada en çok konuşulan 2. dildir
    2. Gramer olarak ingilizce ile aynı yani demek oluyor ki ingilizce bilmende seni baya rahatlatacaktır.
    3. Konuşma olarak türkçe aynıdır yani almanca gibi kaba değil
    4. Sana şunu söyliyim bende dil öğrenmek istiyordum İngilizce Norveçce özellikle. Bana dediler bir sebep koy de ki ben bunun için öğrencem yani kafanda kararlaştır. 3 senede İngilizce öğrendim şu anda da orta düzeyde norveçce konuşuyorum.. İnşallah öğrenirsin..

0|0
    0|0
    • 3 sene çok değil mi? uzun bir süre. ben iyi çalışılırsa 1 yılda öğrenbileceğini düşünüyorum. ben 1,5 yılda farsça öğrendim. kişiye de bağlı sanırım biraz

• 3 neden 3 yıl ben yazın öğreniyordum kışın pratik yapmadığım için unutuyordum sonrasında konuşarak chat yaparak geliştirdim şu anda öğreniyorum pratik yapmış olsaydım 6 ayda şu an konuştugum gibi konuşurdum

Erkekler Ne Diyor 4

• Dil öğrenmeyi seviyorsan 5-6 ayda bile basit diyaloglar kurup derdini anlatabilir halde olursun tabi senin çalışmana, üzerinde durmana bağlı. Yazıldığı gibi okunduğundan çoğu kelime, İngilizce'den daha kolay görünebilir ancak dişi ve eril olmak üzere ayrıldığından daha zor da gözükebilir. Bence İngilizce'den daha hoş ve kolay bir dil.

0|0
    0|0
  • nedir bu ispanyol hayranlığı

0|0
    0|0
  • sanırm zordur

0|0
    0|0
  • Kafaya koydun mu öğrenir sin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0