Umberto Eco nun Prag Mezarlığı kitabını okuyan?

var mı okuyan? bilen?
benim çok sevdiğim bir kitap ama kime önerdiysem beğenmedi. Sizin fikriniz?

Güncellemeler:
19. yy. parisinde histerik bir sahte belge üreticisi ana karakter. özellikle italya ve paris konusunda çok fazla tarihi bilgi içeriyor. tarihsel olayların hepsi gerçek, ama hikaye hayal ürünü. Konusu karmaşık ama öyle ters köşe sonla bitenlerden değil... türü tarihi roman ve gizem

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Okudum. Sayet okudugu kitaplar ahmet batman ayarindaysa sarmaz, anlayamaz da. Ciddi sekilde agir, kafa gerektiriyor. Su an elimde de gulun adi var. Senelerdir okuyacagim dedigim bir kitapti. Bu kitabina guvenip prag mezarligini okumustum

1|1
    0|0
    • daha dün gülün adı nı alıcaktım fiyatı biraz tuzlu geldi ama kesinlikle okumak istiyorum.

• Ben de arkadasimdan odunc aldim ama kutuphanem icin alicam. Gulun adi nin filmi de cok guzelmis de kitaptan once izlemek istemiyorum diye senelerdir erteliyorum ahahahha o zaman sana bir oneri george orwell 1984

• aynen bende sırf kitabı okumadm diye filmini izlemek istemedim. hımm şimdi baktım önerin güzel gözüküyor ^_~

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet ben okudum. Eco'nun yapıtlarını kaçırmam.
    Ancak bir aptallık edip Doğan yayınlarından çıkan baskısını aldım. Çevirmen resmen mahvetmiş kitabı.

1|0
    0|0
  • Ne tür bir kitap acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...