Sizi derinden etkileyen filmler neler? İsimlerini sayar mısınız?

astek

Sizi derinden etkileyen filmlerin isimlerini sayar mısınız?

Ben yeşil yol ismindeki filmi ilk izlediğimde çok hüzünlendim ama gerçekten çok güzel bir film. :D

Güncellemeler
+1 yıl
Aranızda bellevilde randevu ismindeki animasyonu izleyen varmı izlemeyenler mutlaka alsın izlesin herkezin arşivinde olması gereken oskar ödüllü film herkeze tavsiye ediyorum izleyenler düşüncelerini paylaşsın
Sizi derinden etkileyen filmler neler? İsimlerini sayar mısınız?