Dizilerde oynamak için ne yapabilirim?

özel bi tiyatroda eğitim alıcam ve ayrıyeten bi dizide oynuyorum eğitim aldıktan sonra ajanslara bilgilerimi bırakcam işe yararmı sizce :D ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatroya devam ederken ayrıca bir ajansa da kayıt ol, profesyonel bilindik ve güvenilir bir yer seç. Filmlerin jeneriklerini izle bak bakalım beğendiğin, büyük filmlerin castları hangi ajanstan çıkıyor buna göre bir tercih yapabilirsin. Ajans işe yarar ama sadece ajansa bırakma bunu yoksa evde bineklersin, kendi imkanların ile de çabalaman lazım, bizim meslek bu konularda önce çok yorucudur fakat sonra rahata erdirir bir şeyler başarırsan :D

0|0
    0|0
    • tiyatro eğitimide alıcam ajanslrada kaydolcam yetengmde var daha ne yapayım :D

• Çok fazla ajans var, benim tercihim öncelikle IMC ajans olurdu

sonra aypi var, gaye sökmenin ajansı var bazı film şirketlerinin kendi ajans bölümleri var mesela Aksoy Filmin, ay yapım. Bunlar tercih edilebilir.

• cast ajansı da adı büyük ve çok ünlü çıkartmış biryer

Erkekler Ne Diyor 15

• kesinlikle yarar iyi bi ajans seç bunun için mümkünse avrupa yakasındakiler olsun.. oyunculuk birazda yetenek işidir artık ajans olmadan ne manken olunuyo nede oyuncu

0|0
    0|0
    • evet zaten öyle yapıcam yani yükselebilirmiyim

• tamam bak dizi setinde de oynuyorum diyosun zaten başlamışsın ajans olmadan nasıl yaptın bunu ?

• babam sağolsun :D yapımcı arkadsı..

• bırakmazsan zaten bi yere varamazsın

0|0
    0|0
  • bizzat işe yaradığını gördüm ama şimdidende bırakabilirsin ve onların seni aramasını beklemekten çok senin onları araman lazım yani biraz peşinden koşacaksın

0|0
    0|0
    • evet ekımde baslıcam ama henuz eğitime

• Güzel bir Cv hazırla ve güvenilir belli bir ismi olan tüm ajanslara bunları burak büyük ihtimalle sana döneceklerdir...

0|0
    0|0
  • farkın olursaa yerinde olur işinde ;)

0|0
    0|0
  • Güzel yoldasın Tiyatro, Sinema eğitimini aldığın , aksanın düzgün ve güzel bir yüze sahip olduğun sürece kolaylıkla iş bulabilirsin. Hangi dizide oynuyorsun? Seni yönlendirebilirm

0|0
    0|0
  • ajanslarla olmaz bu iş.. tiyatro eğitimi alıp ajanslarla uğraşmak yerine tiyatro ile devam etmelisin. eğer profesyonel bir eğitim alırsan zaten onlar seni bulur..

0|0
    0|0
    • özel bi tytroda alcam işte 1 buck sne

• hikaye hepsi o 2 ay eğitim sonrasnda ayhan alışta 2 yıl eğitim almış kadar oluyorsun. neyse ya sen kendin karar ver ben verdim cevabımı.

• HYR YA DZİLERE yönldrıolarmıs ayhan ışıkta müjdat geznde yok öyle bsy o yuzden hangsı dha iyi

• benim çevremde bildiğim bir tane tiyatro öğretmeni var, o da aylak aylak etrafta dolaşıyor.

0|0
    0|0
    • hayr ama özel bi tyra burası :)

• belli aşamalardan geçmen lazım. öyle ben yetenekliyim, güzelim demekle olmaz.

• hım :)

• kaç para alıyorsun bölüm başı ve vasıfsız eleman lazım mi diziye ?

0|0
    0|0
    • OLABILIR 50 ALIYRM AMA para için gitmyrm ben .

• MİMAR SİNAN nerede?

• konservatuvar bölümü beşiktaşta sinema televizyon bölüm balmumcu yazıyor sitesinde şahsen gitmedim ama kalitesinin duyumunu çok aldım müjdat gezenden daha iyi ve prestijli olduğunu da

• yarar

0|0
    0|0
  • Önceliği tiyatro oyuncularına veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Cast ajansına gidersen olabilir reklam çekimi falan.

0|0
    0|0
  • oyuncu olup napıcan ki? herkes elin herifiyle öpüşüyor

0|0
    0|0
  • vermiyorum

0|0
    0|0
  • olabilir dayımında yapım şirketi var senin gibi her gün getiriyorlar bazen çağırdıkları oluyor

0|0
    0|0
    • yükselebilirmym

• küfretmiycem :)

• yok bide edeydin adama bak. yalanmı söylüyoruz belgesel diyorum doğu anadoluda çekilecek yörük düğünleriyle ilgili ben ciddi söyledmiştim ama neyse iyi geceler sana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...