Kitap okumayı sevenler içeriii girebilir mi?

Kitap okumayı sevenler olarak sonu şaşırtıcı biten kitaplar hepimizi etkilemiştir. Peki sorum şu; hiç sıkılmadan, tekrar tekrar okuduğunuz veya 1 kere okuduktan sonra tüm çevrenize anlatmak istediğiniz SONU ŞAŞIRTICI biten beni ters köşeye yyatırdı dediğiniz kitaplar var mı? Varsa bizlerle paylaşır mısınız?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Klon adlı bir kitap var ve sonu harbiden şaşırtıcı ayrıca john verdon yazdığı seriyi de tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Agatha Christie'nin her kitabi...

1|0
    0|0
    • Çoğunu okudum gerçekten kusursuz bir yazar 😍

• Kesinlikle oyle her kitabi ile farkli akil almaz maceralara cikaran sonuna gelene kadar da her karakteri suclamani saglayan bir yazar.

• Boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Kitap nasil okunur ya :) ben sozelci biriyim aslinda benim de bir suru kitap okumam gerekir ama maalesef bir aliskanligim yok :)

bir ara kitap nasil okunur diye bir yazi okumustum aslinda ondan biraz ders cikartma lazim.
    Senin onerin nedir :)
    Kitap okumayi sevmek sonradan mi ogrenilir yoksa en basta mi gelir :)

0|0
    0|0
    • Ben de sevmezdim kitap okumayı eğer ilgilendiğin bir konu hakkında kitap okuyarak başlarsan zamanla alışkanlık kazanırsın mesela ben agatha christie sayesinde kitap okumayı sevdim

• Hep bir cinayet hep bir kan :D ilgi cekici :) severim aslinda oyle konulari.:)
      Tavsiyeni dikkate alicam tesekkur ederim :)

• Ben teşekkür ederim :)

• Empati, olasiliksiz, şeytan yemini, siyah kan, cerrah falan filan

0|0
    0|0
  • John verdon/ aklından bir sayı tut 2

0|0
    0|0
    • Kitap şuanda elimde mevcut en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum teşekkürler yorum için

• Çıplak gerçekler soluksuz okuduklarımdan, fahişe adına bakma baya kıvrak bir zekayla yazılmış, geri sayım fena sayılmaz, labirent ölümcül kaçış bu da güzel Son bikaç haftada okuduklarm bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...