Kur'an okumayı bilmiyorum tek başıma öğrenebilir miyim :(?

kuran okumak istiyorum ama cok kez küçükken denedim öğrenemedim şimdi heves ettim ama tek basıma öğrenebilir miyim?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kursa gitme şansınız varsa hiç ertelemeyin.
    Şayet öyle bir imkan yoksa, internetten yardım alın.
    Kelimeleri öğrendikten sonra, birleşmeleri öğrendikten sonra, kısa sure ve dualardan başlayabilirsiniz.
    Okuduğunuz veya okuyacağınız şeyleri muhakkak yerli veya yabancı hafızlardan dinleyin tekrar tekrar.
    Android kullanıyorsanız "Quran" uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim, ben epey faydasını görüyorum özellikle ezber yaparken.
    Allah yardımcınız olsun, niyetiniz baki kalsın.
    Sevgiler..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Telefonunuz varsa bunları play.google.com/.../details play.google.com/.../details yükleyebilirsiniz. Tek başına öğrenilmez diye birşey yok. Harfleri öğrendikten sonra gerisi gelir. Benim gibi üç beş gün okuyup bırakırsanız bildiklerinizi de unutursunuz. Az da olsa devamlı okumak lazım. Kulağınızın seslere alışması için de bu www.youtube.com/playlist https://www.youtube.com/user/SemerkandTvFan/videos videoları seyredebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kız Kuran kursları var. Birebir eğitim önemli. Geç öğrenirsiniz yaşınız ilerlediyse ama öğrenirsiniz. Azimle neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Zor olur Kuran kursuna gitsen daha kolay öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • burada boyle insanlari gormek sevindirici :)
    Bu senin cabana calismana bagli ama bilgisine guvendigin hic olmazsa internetten Kur'an hocalarindan yardim alman daha iyi olabilir videolu anlatimlar vardir

0|0
    0|0
  • internetin varsa yalnız değilsin araştırıp bulabilirsin rahatlıkla ben biliyorum çok zor değil öğrenmesi

0|0
    0|0
  • Evet eğer gerçekten istersen öğrenirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tek başınıza öğrenebilirsiniz tabiki.
    tecvid kitabı alarak (cdli) işe koyulabilirsiniz ve ayrıca diyanetin sitesinde de Kur'an dersleri var; izleyerek ve dinleyerek pekiştirme yapabilirsiniz.
    fakat önerim; en yakın camiye gidin ve görüşün. ;) çünkü; hanımlar için hanım hocalarımız haftaiçi Kur'an dersleri verirler ve sizin için daha verimli olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • internetten öğrenebilirsiniz... ama en iyisi Kuran kursunua gitmeniz olacaktır... Allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
  • Zor canim ama imkansz degil internettende yardim al sesli dinle ogrenirsn bir insallah yeter ki iste :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...