Bilen varsa söylesin lütfen ...

ben 24 yaşındayım ve bizim zamanımızda küçük bebekler vardı.hafif pembe renkte yaklaşık 7 cm felan ,plastiktendi.sonra yine plastikten perukları vardı ,siyah .siyah minicik ayakkabıları vardı .bu bebklerin bir de kağıttan elbiseleri vardı.bilen var mıdır acaba :(

Güncellemeler:
gazeteden çıkanlar değil
evettt buldummm.oyuncak müzesi ankara diye yazmıştım :)şimdi fotoğrafımı değiştireyim herkes görsün :DD

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• biliyorum onlara bayılırdım bende.okulun yanındaki küçük büfeden alırdım seri halinde almıştım kızı,erkegi,saçlısı dik saçlısı,meliklisi:)dedigin gibi kravatlı takım elbise seklinde bile kağıt kıyafetleri vardı çeşit çeşit küçük kartoncuklardan. ayakkabıları ve saçları takılıp çıkan plastiktendi siyah. arkalarında azmi yazardı onlara dair tek hatırladığım bu:(

1|0
    0|0
    • evet evet bunlar :D

• evet işte bunları demek istiyordum bende:) küçük kutularda satın alırdım. Biz çocukken çok güzel şeyler vardı keşke sakladığım yerden bulabilsem. Resmini cekip eklerim:)

• keşke bulabilsen ...çok güzellerdi kızları erkek erkekleri kız yapardım ve hep ayakkabılarının teki kaybolurdu .ahh ne güzeldi :)

Erkekler Ne Diyor 14

• link

link

link

Bunlardan biri olabilirmi?

0|0
    0|0
    • yok böyle 3 boyutlu değildi 2 boyutluydu .düzdü yani.yine de alakan için teşekkürler:)

• Rica ederim.Merak ettim nasıl bir şeymiş o bebek fotoğrafı bekliyorum olmadı link at : )

• link atmayı burada bilmiyorum ama fotoğrafımı o bebekler yaptım

• troll bebeklerimi diyosun?

0|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum. ince hafif kağıttan etekleri giysileri falan olurdu. saçları çıkar değiştirilirdi.. :)

0|0
    0|0
  • benim zamanımda ozmo vardı ingilizce öğrenirdim, pavırrencırs vardı karete yapardım. hiç bebekim olmadı :(

0|0
    0|0
  • Ben boncuklu tabancamı hatırlıyom...

0|0
    0|0
  • 24 yaşında olmanla ne alakası var konunun :D

0|0
    0|0
    • mesela 18 yaşında olan birisinin oyuncaklarıyla benim dönemimdeki oyuncaklar aynı değil.başka küçük bebekleri söyleyebilir ondan .

• heee..sonra,

0|0
    0|0
  • evet biliyorum

0|0
    0|0
  • Biliyorum o bebekleri

0|0
    0|0
  • Kocaman kız olmuşsun bırak oyuncagı gerçeginin peşine düş :))

0|0
    0|0
    • bu oyuncak gibi br şey değil benim için .bi anı :)

• Neyse ben cevabımı yukarıda yazdım :))

• evet gördüm ,hatırlattığın için teşekkürler ben de nerede bu cevap diye bakıyordum

• Justin Bieber?

0|0
    0|0
  • Evet hatırladım :) eski günler nostalji ya...

0|0
    0|0
  • Evet komşumuzun kızı bu bebeklerle oynardı :D

0|0
    0|0
  • evet sonra biz kızlarla doktorculuk hemşirecilik oynardık kızlar hemşire tabi o bebeklerde hastamız :)) sonra bide anne baba oynardık kızlara sürter hamile bırakırdık o bebekler çocuğumuz olurdu :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet hatirliyorum onlari, en son oyuncak muzesinde gormustum, yasitlarimin hcbri hatrlamiyor ama, saclari takma plastikti, siyahti, oku kiyafeti vardi, neyden ciktiklarini hatrlamiyorum ama malesef, bende cok merak ediyorum

1|0
    0|0
    • ankarada bi oyuncak müzesi var ama keşke bulabilsem :)

• Benim dedigim sunay akinin istanbuldaki muzesindeydi, hatta resmini bile cekmistim, laptop yanmda olsa link verirdim inan :)

• bunu dediğini anlamıştım aslında, 2.seçenek olarak gazetenin verdiklerini söylemiştim ..:) bende de vardı bundan, nere kayboldu acaba üzüldüm şmdi ya :(

0|0
    0|0
  • biliyorum da hala satıldıklarını zannetmiyorum...hatta biara gazeteler bile sarmıştı bunun benzerine..kapıttan bebebklere elbise falan kesiyodun

0|0
    0|0
  • link

link

bunlarmı acaba?

0|0
    0|0
  • Kağıttan bebekleri biliyorum. Senin dediğini yakın yaşlarda olmamıza rağmen hatırlayamadım. Ya da benim zamanımda yoktu.

0|0
    0|0
  • ayy :D anlatmana bayildm ya, sadece ondan geldim yorum yazayim didim. >v< Yoksa bildigim yok :D.

0|0
    0|0
  • kağıttan bebeklere elbise kestiğimi hatırlıyorum vay be ne günlerdi b

0|0
    0|0
  • ee benim kastettiğimde buydu

0|0
    0|0
  • ay onlar cipsten mi ne çıkıyordu ben mi yanlış hatırlıyorum?

0|0
    0|0
  • bende oynardım sebnemdi adı birde ayşegül vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...