2014'ün en güzel filmleri neydi sizce?

Bence Aynı yıldızın altında, sizce? Birden fazla da söyleyebilirsiniz

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hobbit
    Yıldızlararası
    X-Men Geçmiş Günler Gelecek
    Pek yakında

1|0
    0|0
    • Bu arada panzehiri unutmuşum. Türk sinemasının en kaliteli aksiton filmi bence

Erkekler Ne Diyor 12

• X-Men

1|0
    0|0
  • Pek Yakında. Efsaneydi.

1|0
    0|0
  • Son umut

1|0
    0|0
  • interstellar 2014'ün en iyi filmiydi.

1|0
    0|0
  • dabbe 5 zehri cin ve incir receli 2

1|0
    0|0
    • korku olduğu için izlemedim ya

• sonucta film.. en güzel tarafi tek izlemek resmen ucuyorsun harika bisey ya. maraton bir hayata filmlerin heycan verdigine inaniyorum,

• ya evet ama bazı filmler gerçek olaydan alıntıdır diyor ya insan kötü oluyor

• guardians of the galaxy

1|0
    0|0
  • fury.

1|0
    0|0
  • aynı yıldızın altında muhteşem bir filimdi.. :S hayran kalmıştım

1|0
    0|0
    • evet fazla duygusal.. ben kitabında kötü oldum falan ama hiç ağlamamıştım fakat filminde ağladım :S

• Bence çok fazla anlam taşıyan bir flim her an ölecek miş gibi yaşamak sosyal insanların dertlerinin nekadar ufak birşey oldugunu görmek sevmek için nelere ihtiyacın oldugunu bilmek gibi şeyler ben gerçekten izlediğim konu açısından en iyi flim sıralamasına koymuştum o flimmi

• kesinlikle katılıyorum. şimdi insanlar ufacık şeyde kafasını herşeye takıp depresyondayım yaaa diyor fakat insanlar neler yaşıyor ve herşeye rağmen mutlular..

• Furry

1|0
    0|0
  • Lucy bunu çok beğendim.

1|0
    0|0
    • evet onu herkes beğenmiş öyle diyorlar

• Bu flim tamamen bana subliminal mesaj içerikli geldi yaradılışı sorgulama insanın yaratıcı olduğuna inandırma ve beyne hükmeden bir insanın dunyayı değiştirdiğine inandırıyor ayrıca insanın genetiklerinin ilk zaman çağlarına döndüğüne maymuna inandıran tipik bir Ar flimi :(

• Tık tık

0|0
    0|0
  • Yıldız lar yerinde güzel sende gelsen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kitabını 2 gün önce bitirdim filmi de izledim inanılmaz! çok beğendim gerçekten

1|0
    0|0
  • Düğün dernek (:

1|0
    0|0
    • bende birinin bunu söylemesini bekliyordum ! :) fazla da ilgimi çekmese de ahmet kural için o samimiyet için izlenesi bir filmdi :)

• Şarkısı yeter :)) cok komikti

• kesinlikle katılıyorum :)

• tek bir film. interstellar! :)

1|0
    0|0
  • Düğün dernek

0|0
    0|0
  • bir kucuk Eylul Meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...