Düşüncelerinize ihtiyacım var gayet basit bir şey :)

Sevgilimle ayrılalı 1 ay oldu felan 2 mizin de faceleri 1 senedir kapalıydı . Bugün whatsaapa resim koydum , facemide 10 dakikalıgına açtım felan akşam baktım oda hemen whatsaapa resim yüklemiş facesini açıp kapamış :) Sizce neden

Güncellemeler:
yok mu hayrına yardım eden :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni bırakmış ama asıl peşinden koşmanı istemiş ve eğer birşey becerirsen bende aynı şekilde karşılık veririm demek istemiş. Seviyorsan git konuş yok bu iş buraya kadar diyorsan umursama ne hali varsa görsün. Ancak anladığım kadarı ile onun seni takip ettiği kadar sende onu takip edip meraklanıyorsun. Hala bir kıvılcım kokusu alıyorum .Gerisi sana kalmış..

0|0
    0|0
    • Zahmet olmazsa link

• Teşekkürler sonuna kadar okudum .Sadece aklı karışmış kendide ne yapacağını bilemiyor. Yönlendirebilirsen yada eğitebileceksen toparlar. Unutma kızlar güçlü kişilikler ister kendisini yönlendirmeli ama bu nazikçe olmalı asla zorlama ile değil. Baba korumasının yerini alacak bir erkek beklerler. İlişkiler gerçekten uğraşmak ister, emek ister. Hayat heep bu çabalarla sürer maalesef. Sende sanırım bu yola girmeye karar vereceksin yakında..

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• bak o bekliyordu belki barışırız diye ve ona göre davranıyordu sonradan karşısına çıkmasın yaptığı bir yanlış diye. böyle olunca baktıki sen koydun, o anda kızdı hatta vaaay dedi sen koyduysan bende koyarım. bir nevi nispet yaptı

0|0
    0|0
  • faceniz düşsün emi

0|0
    0|0
  • i*nelik olsun :)

0|0
    0|0
  • İlgi Çekmek için tabiki. ona özledim diye mesaj at. tekrar birleşin bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • Faceden sonrasını okumadım.

0|0
    0|0
  • bişe diyemedik

0|0
    0|0
Yükleniyor...