Sanatçı ruhlu arkadaşlardan cevaplar bekliyorum?

arkadaşlar bir sanatçıda ad soyad ne kadar önemlidir. mesela mehmet ismi bir popçu için nasıldır? sanatının önüne geçer mi ad soyad? kendi adımı soyadımı sevmiyorum. çocukluk hayalim şarkıcı olmak ama sırf bu yüzden çekiniyorum bazı şeylerden. sizce önemli mi? önemliyse ne derecede?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• seni yaptıklarınla yargilarlar isimle değil bence

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim çok sağolun dün 2 kere mutlu oldum zaten. ümit sayından rt aldım :)

• ne mutlu sana :))

Kızlar Ne Diyor 1

• aslinda onemli degil tabikide kisisel bakarsak ama toplummuz da cok onemli nasil eski ayse fatma veya osman huseyin vs. vs. gunumuzde yadirgniyorsa simdikler mert ada ege gibi isimler istiyorsa sanatci isminde biiraz cekici kulaga hos gelen bir isim olmasi lazim mhmet ismi kotu demiyorum ama daha hos dusuneblrsin birde soyle birsey var kendi ozumu ismini kullnmadiktan sonra sade bir isimle bile beni yadirgyan insanlari mi dusuncem yani niye kendinden odun veriyorsun ki birak seven sevsin sevmyen sevmesin..

0|0
    0|0
    • bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. iyi ki de sormuşum soruyu biraz olsun kendime güvenim geldi. aslına bakarsan türkiyenin en büyük pop yıldızı tarkanı bile sevmeyenler var. bunu düşününce daha bir güçleniyorum. ve sesime gelecek olursak genel anlamda kime söylersem beğeniyor. eski sevgilime sahilde emre altuğ aşkı kıyamet şarkısını söylemiştim gözleri dolmuştu ve bana " ben hayatında olur muyum bilmiyorum ama hayallerinin peşinden git. sesin güzel kendinde güzelsin. ben olurum olmam yanında ama hayallerini gerçekleştirmeye çalış " demişti

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence bir önemi yok çünkü günümüzün popüler sanatçı isimleri aslında standart isimler mustafa sandal, kenan doğulu çok standart isimler normalde ama sanatçılar popüler olunca isimleri de havalı duruyo sen gerçekten yetenekliysen ismin bir önemi yok bana kalırsa

0|0
    0|0
    • değerli yorumlarınız için teşekkürler kendime daha fazla güveniyorum artık ve hayallerimin peşinden gideceğim. ama masrafı çok. sponsor bulmadan yapmak zor

• ülkemizde çoğu kişi ünlüpopüler olmayı istiyo bu uzun bir yol sabrınıza kalmış artık. Kolay gelsin size :)

• Başarıyı isim değil tarz yakalar

0|0
    0|0
  • Sahne adı diye bir şey var kendi ismini kullanmak zorunda değilsin. Bu yüzden kimse seni kınamaz

0|0
    0|0
    • öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. ama eskilerde kaldı sahne adı falan. mesela hande yenerin tam adı makbule hande özyener ama o 2000 yılında çıkış yaptı. şimdilerde internet çok daha yaygın. çok rahat bulabilirler adımı sanımı. hande yenerin makbule ismini kimse bilmez ama yarın öbür gün hayalim gerçek olursa ismimi pek saklayamam diye düşünüyorum. ama yine de dediğinizi denerim

• sanki ismin berkecan olunca çok mu ilgi olacak :)

• hakikaten de öyle :) teşekkür ederim çok sağolun

• dostum bence önce ünlü ol

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yaş 21 daha genciz ama tarkan 91 yılında yani 19 yaşında ünlü oldu 92 yılında herkes tarafından tanındı yani 20 yaşında geç mi kaldım diye düşünmeden edemiyorum

• inşallah bakalım :)

• valla varsa bir yarım kilo çektir derim ben sen geç kalmışın hacım

• Mozart ın ismi Abdül Kerim olsaydı ne değişirdi ki?

0|0
    0|0
    • haklısın :) teşekkür ederim

Yükleniyor...