Sex and the City izleyen var mı?

Hem dizisini hem de filmlerini çok severim. izleyen varsa carrie bradshaw'dan sözler paylaşabilir mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sıkı takipçilerindendim yıllar önce tüm konseptiyle kadınlara hitap etmesine karşın beni bir yerden yakalayıp kendisine bağlamasını bilmişti bu dizi

0|0
    0|0
    • diziden aklında kalan sevdiğin bir söz yok mu?

• Miranda: After years of odd men, God is throwing me a bone.

Carrie: And possibly a boner as well.

Tercümesi bir miktar sakıncalı :)

• Ben bi türlü sevemedim onu

0|0
    0|0
  • valla merak ettim bende , bakıcam yorumlara , olumluysa izlicem . film düşünüodum iii oldu saol

0|0
    0|0
  • Yıllar önce filmini izlediydim.Aklımda söz değilde hani bi sahne vardı ya.Neyse ya boşver şimdi :)

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim ama bol seks varsa izliyebilirim :D

0|0
    1|0
  • izlemedim birlikte izlermiyiz?

0|0
    2|1
  • Güzel bir dizi değil bence..

0|0
    0|0
  • İzledim bir kaç kez ama abartıldığı kadar değil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Filmini izlemedim ama dizilerini severek izledim. Hatta bu yaz 2. kere izledim baştan sona:)) Carrie'den çok en sevdiğim karakter olan Samantha'nın sözleri aklımda ama bir tane de Carrie nin söylediğini not etmiştim köşeye. Mr big in evlendiği gün kız arkadaşlarıyla konuşuyordu bu haksızlık onu ben ehlileştirdim sonra başka kız kaptı tabii diye. Bunun üzerine onlar evlendikten sonra diyordu ki: Then i had a thought. Maybe i didn't break him. Maybe the problem was he couldn't break me. Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they need to run free until they find someone just as wild to run with. Beni etkilemişti nedense:) Tabii köşeyazılarını yazmadan önce daha bir güzel sözler ediyor kendisi.

Ayrıca bu sitede nihayet sex and the city izlemiş birini buldum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...