Sanatla alakası olanlar bakabilir mi?

Alanınız ne? Amacınız ne sanat yapmak da ki veya amacınız var mı? Bir tane şiirimi de paylaşıyım sizlerle : gokhankoyumu.blogcu.com/balikci-teknesi/13424463

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bir kaç sanatı ifşa etmeye çalışıyorum. Aslen solistim ama dans hocalığıda yaptım resim çizmeye bayılırım ve arada şiir de yazıyorum muhibbi tasavvuf tarzı amacım kendimi eğlendirmek bazende para kazanmak oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alan ; müzik
    amacım sanatımı tüm dünya üzerinde yaymak Kültürel bir sekilde ilerleme sağlamak ya da Çaldıgım enstürmanı yaptığım müziği sevdirmek saygı duyulmasını sağlamak.

0|1
    0|0
    • Ne istediğini bilen bir kişi izlenimi bıraktın üstümde. Umarım amaçladıklarına isteğin hiç kaybolmadan en güzel şekilde ulaşırsın.

• ülkede zor olduğu bir gerçek malesef :/

• şiir yazarım arada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dövüş sanatları , felsefe , şiir , edebiyat , çizim (resim) le ilgileniyorum. Valla hepsinden zevk aldığım için yapıyorum , güzel hobiler bence :)

0|1
    0|0
  • kardeşim benim hayalim şarkıcı olmak şarkı söylemek tabi bu iş için sağlam bir arka ve sponsor şart

0|1
    0|0
    • umarım başarılı olursun

• eğer bir gün bu hayalimi gerçekleştirirsem bu yorumun altına yazıp seni bulucam :)

• Umarım hesabım aktif olur :)

• bir kaç kez ağaç oymacılığı deneyimim oldu ve ufak tefek heykel türü bir şeyler de yaptım alçıdan tabi profesyonel denebilecek kişilerin yardımıyla hobi olarak yapmıştım çok zevkliydi yaşadığım yere döndüğümde devam etmeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...