Cep telefonu kirliliği var mı sizce?

Sokaklarda otobüste alışverişte parkta her yerde mutlaka görmüşsünüzdür, elinde son model cep telefonuyla gezen insanları, hatta kullanmasını bilmediği halde en iyisinden alanlarınada şahit olmuşsunuzdur, dokunmatik ekranlı ve birçok özelliği olan bu pahalı telefonların alınması konusunda düşünceleriniz nelerdir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok özelliği olan üst model telefonlara sahip olan kişilerdense , modası geçmiş takoz telefon kullanan "değiştirme gereği duymayan" insanlar her zaman daha ASİL ve KARİZMATİK gelmiştir bana.

Çünkü adamın kendisini kanıtlamak gibi bir çabası yok, özgüveni zaten yerli yerinde.

O yüzden milyarlık telefonlar alıp da kontöre aç bırakarak insanları kandıracağını düşünmesin hiçkimse. Ben kanmıyorum ve etkilenmiyorum, o ayrı.

0|0
    0|0
  • gösteriş, lüks düşkünlüğü, onunla statü sahibi olduğunu sanma, son seçenek ve küçük ihtimal ihtiyaç

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zevk meselesi değilmi ? Belki çoğu özelliğini kullanmayı bilmiyordur ama o telefona dair bildiği birşeye hayran olup almıştır, belki dış görüntüsüne belkide programsal bir özelliğine.. Adamın kendi parası kendi tercihi :) İsterse telefonu boynuna zincirle asar :)

0|0
    0|0
  • Milyonlarca kişi kullanıyo bu telefonları.Bende kullanıyorum.Parkta,okulda,cafede,evde.

Kullanmasını bilmediği demişsiniz.Belki gösteriş içindir belki başka bişey için.

Kullandıktan sonra bir çok alternatifler sunuyo size.Bu telefonlar süs için yapılmıyo.Herkes tabiki son teknolojiden yararlanmak ister.Ve bu özellikleri kullanacaksanız birazda paraya kıymanız gerekiyo tabi.

0|0
    0|0
  • 2000 TL'lik telefon kullanıp arama yapacak kontörü olmayan insanlar var, selamı kesiyorum.

0|0
    0|0
  • Pek benim işlerim değil.. gösteriş ve sosyal statü hırsı olduğuna inanıyorum bu işlerin..ortalama rakamlara işime yarayacak bir telefon edinir gebertene kadar kullanırım..

0|0
    0|0
  • işadamı alsa anlarım, adam ülkeler geziyor ticaret yapıyor da, normal vatandaş, işçi kardeş senin neyine o telefon? İşçisin sen işçi kal, giy dedi tulumları

0|0
    0|0
  • içinde kontörü bulunmayan ve en lüks telefon kullanan tek millet türklermiş

0|0
    0|0
  • Olumlu.

0|0
    0|0
  • Parası olan konuşuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...