Anladık komşuluk öldü ama insanlık da mı öldü?

5 Katlı Bi Apartmanda Oturuyoruz. Bigün aşağı kattaki kavga ediyor , diğer gün üst kattaki kavga ediyor. Cinnet geçirecem nerdeyse. En ufak bi tıkırtıda hemen şikayete çıkıyolar . Bahçeye bişey koyuyoruz kadın balkona çıkıyor kavga etmeye başlıyor sanki kendisinin özel malıymış gibi. Apartman dairesinde oturmayı bilmeyenler var. Eğer toplu konutta oturuyosanız bazı şeylere anlayış göstermeniz lazım. Mesela memlekette anneannemlerin apartmanındakiler 16 senelik komşu. Aşağıda biz son ses müzik dinlesek kimse gelipte bişey demez. Ama burdakileri gördükçe sinirlerim bozuluyo. Bigün birisini fena dövücem. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bencede kardeşim çik döv.yol.bi kere dayak yese rahatlliycak o zaten.o zaten kendisni kaşiyacak adam ariyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insanların birbirlerini öldürdügü bir dünyada yaşıyoruz komşuluk ölmüşse kaç yazar

daha iyi biyer bulur taşınırdım

0|0
    0|0
  • Evet artık komşuluk öldü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bahçeye ne koyuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ben yaklaşık 17 yıldır aynı apartmandayım bu seneki kadar deforme olduğunu görmedim...hele apartmanın önündeki çiçekçi bozması yöneti,ciyle işbirliği yapıpta apartmanı kendi bildiklerine kullanmaya başladıktan beri yöneticiden de ,çiçekçidende,apartmanda ıoturan obsesif kompülsif bozuklu Necla Hanımdan da kronik dullardanda sıkıldım.iyi ki balkonda mini şort ve askılı t-shirtlerle oturduğumuza karışan yoooookkkkk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...