Baal hakkında düşünceleriniz?

Arkadaşlar, bir araştırma yapıyorumda, aranızda Ba'al e inanan var mı ya da hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Knight Onlinedaki Chaos Baal mi?

0|1
    0|0
    • Bende Silkroad Online'deki Baal sandım :)

• Eski Ortadoğu bölgesinin ve Kartacalıların baş tanrısıdır. Antik İsrailde Molek adını alır ve uğruna insan (özellikle küçük çocuklar) kurban edilir. Fırtına ve yağmur tanrısı olan Baal verimlilik tanrısı olarak ta görülür ve yaygın bir biçimde tapınılan bir tanrıdır.

Erkekler Ne Diyor 3

• hakkinda hic bisey bilmedigim biseye inanmak güc tabi , keske biraz aciklasaydin

0|0
    0|0
    • Eski Ortadoğu bölgesinin ve Kartacalıların baş tanrısıdır. Antik İsrailde Molek adını alır ve uğruna insan (özellikle küçük çocuklar) kurban edilir. Fırtına ve yağmur tanrısı olan Baal verimlilik tanrısı olarak ta görülür ve yaygın bir biçimde tapınılan bir tanrıdır.

• Tesekkür ederim aciklaman icin , kartacali olsaydim kesin inanirdim

• bildiğimiz kaymakla yenen baldan mı dönüyo muhabbet yoksa ben cahil miyim.

0|0
    0|0

• neyse ben erosu sevmeye devam edeyim :)

• Cahil olmasydm inanabilirdm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk defa duyuyorum desem :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...