Çok beğendiğiniz, 'Bu kitabı asla unutamam sanırım' dediğiniz kitap hangisi?

Benim Canan Tan-Eroinle Dans. Kitap aşkım bu kitapla başlamıştı. :)

2|0
47|47

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Yabancı p. c cast gece evi serisi
    Yerli Serkan Özel - Kapalı gişe yalnızlık. Ilk 50 sayfasi cok duygusal giden bir sevgiliye soylenebilcek sözler var. Hatta okurken gitmis bir sevgilin war ise ona dediklerinin bir kaçı o ilk 50 sayfada yüksek ihtimal vardır. :(

1|0
    0|0
  • Git kendini cok sevdirmeden.. takunyali fuhrer, tanrilarin arabalari, gizli sirlar ogretisi, son 3 peygamber bunlar gercekten bur daha bur daha pjunulasi kitaplar, birde yilmaz ozdilin dilini cok begenirim, her okudugunda yeni bir sey katar insana

0|0
    0|0
  • Çok bilgi verdiği için unutmayacağımı düşündüğüm kitabın adı = Rothschild para imparatorluğu -Derin yahudi devleti

0|0
    0|0
  • Aşkın gözyaşları. Aşka bakış açımı değiştiren kitap. Unutulmaz.

1|0
    0|0
  • Ahmet BATMAN Bana Ikimizi Anlat

1|0
    0|0
  • piraye çok guzeldı etkısı altındayım hala evlenecegım kadın ıcın sımdıden face actım adı piraye nazım her gun mektıuplar yazıyorum

0|0
    0|0
  • Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun "Yaban" Adlı Kitabı.
    Kitap Okuma Dersi Olurdu, Sürekli Bu Kitabı Götürürdüm Hiç Okumazdım Öyle Aklımda Kalmış.

0|0
    0|0
  • ben ilk defa senden önce ben ısımlı kıtabı okumuştum ve cok begenmıstım. ya kıtap gerçekten cok guzeldı ya da ben ılk defa bır kıtabı bıtırdıgım ıcın bana cok güzel geldı. ama gerçekten her gun zevkle okuyordum adeta kıtap bıtmesın dıye yalvarıyordum

0|0
    0|0
  • Victor hugonun sefiller kitabi.

1|1
    0|0
  • Patric Suskind'in "Koku" isimli kitabını okumuştum onu asla unutamıyorum hatta filminide yapmışlardı, film ismi olarak Parfume demişlerdi...

1|0
    0|0
  • askerde okuduklarım vardı, en iyisi Aşkın gözyaşları'ydı.

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu-Bukre sayesinde vay be demiştim bukre gibi aşktantan anlayan kızlar varmıymış böyle sevilesi insan diye sonradan en sevgi kankasıyla evlendiği ortaya çıktı çıldırdım birde çocukları olmuş :D

0|0
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • Süleyman Akbulut - Sandalye

Ben büyüyünce, mavi olacaktım...

1|0
    0|0
  • Ferrarisini Satan Bilge, Fareler ve Insanlar

0|0
    0|0
  • Rastgele kitap okumam iyice arastirir oyle okurum o yuzden okudugum hic bir kitabi unutma en sevdigim dar agacinda uc fidan di sanirim

0|0
    0|0
  • Hiç kitap okumazdım ama bir gün tess gerritsen i keşfettim kitap okumayı sevdirdi bana cerrah ve kemik bahçesi favorilerim :D

0|0
    0|0
  • Okuduğum en iyi kitap değil ama asla unutulmayacak bir kitap Sofi'nin Dünyası...

1|0
    0|0
  • Erdal demirkıran adam dediğin benim gibi olur diye bir katpti gercktnde güzeldi okuduklarmn arqsnda

0|0
    0|0
  • atsız
    bozkurtlar diriliyor

0|0
    0|0
  • Suç ve Ceza
    Anna Karenina
    One Day

0|0
    0|0
  • soguk kahce agladim resmen o kitabi okurken lisedeki sevgilimden ayrikdikdan sonra onubla tekrar kobusmak istemistim ama konusamamistim bana bazi seyleri hatirlati gecmisimi :)

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Beyoğlu'nun üvey abisi

1|0
    0|0
  • The Blind Watchmaker

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna -Sabahattin Ali

1|0
    0|0
  • Vedat Türkali --"Bir gün tek başına "

0|0
    0|0
  • Spencer Johnson - Peynirimi kim kaptı

Hatta bir karakterini unutmamak için dövme yaptırdım

0|0
    0|0
  • acı yudum - johannes mario simmel

0|0
    0|0
  • Ask hocam

0|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 47

• Ben okuduklarımın hiçbirini unutmadım ki... Bkz;
    Baba ve Piç, Aşk, İskender, Eroinle Dans, Piraye (yarım saat ağladığım kitap)...

Daha çook var. Uzatmak istemedim efenim... Saygılar.

1|0
    0|0
  • jean christophe grange taş meclis ve sabahhatin ali içimizdeki şeytan. bu kitapları okuyunca hayatta hiç kimseye güvenmem gerektiğini anladım. özellikle içimizdeki şeytan adlı kitapta ömer karakterinde tamamen kendimi buldum.

0|0
    0|0
  • kitap kurdu biri olarak: sarah jio yağmur sonrası

0|0
    0|0
  • Öyle bir çok kitap var :)
    * Seda Diker - Aslında giden erkek yoktur (k. g)
    * Dr. Spencer Johnson - Peynirimi kim kaptı (k. g)
    * Mümin Sekman - Herşey seninle başlar (k. g)
    * E. L. James - Grinin elli tonu serisi
    * Alacakaranlık (twilight) serisi

Vs vs şeklinde uzaar gider :):)

0|0
    0|0
  • Aşk uykusu 💓

0|0
    0|0
  • eroinle dans gerçekten çok güzel bir kitap. ejderha dövmeli kız - ateşle oynayan kız - arı kovanına çomak sokan kız bu üçlemeyi asla unutmam. bugüne kadar okuduğum en güzel ve akıcı kitaplardı. konusu insanı içine çekiyor kitabın nasıl bittiğini anlamıyorsun bile.

1|0
    0|0
  • Canan Tan - HASRET - İZ

1|0
    0|0
  • her yıl rahat 5 kitap okuyabiliyorum ama pucca serisinden sonra kitap okuyorum hissinden daha çok dertleşiyormuşuz hissi oluştu

0|0
    0|0
  • Cin Ali serisi aslında :)

0|0
    0|0
  • nihal atsız
    Ruh adam <3

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Kavim. Bu arada eroinle dans çok basit bir kitaptı ya sonuna kadar her şey açık ve netti zaten saygı duyarım ama bu "en" olmamalı be :D

0|0
    0|0
    • Kitap okuma merakım bu kitapla başladı o yüzden ayrı bir yeri vardır bende bu kitabın. Yoksa en sevdiğim kitap değil tabiki :)

• Ahmet Batman kitapları, Serkan Özel-Kapalı Gişe Yalnızlık ve Mehmet Ali Kılınç-Yalnızca Yalnızım. En sevdiğim kitaplar :) 1. hangisi ayırt edemem :)

• Hımm türk yazarlar yani pekii

• eroinle dans kitabını unutamam ben. bir araarkadaşlarımla başladığım ve bağımlılık derecesine gelmeden akıllanıp bıraktığım eroin hakkında bilgi vermesi çok iyi bence.

0|0
    0|0
  • A thousand splendid suns.

0|0
    0|0
  • Seker Portakalı-Vasconceles. 😍

0|0
    0|0
  • Susan elizabeth phillips: Balayı okudum okudum ağladm :s

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu serisi

0|0
    0|0
  • Canan tanin kitaplari cidden guzel ama ben ask ile ilgili okuduklarimin hicbirini unutmam ^-^

0|0
    0|0
  • Seker Portakalı-Vasconceles. Hayatimin kitabi. Cok cok severim..1984- George Orwell.. Muthis bir kitap mutlaka okunmali. Birde cocukluk askim olan bir kitap serisi vardir. Benim gozumde degeri cok yuksektir. Harry Potter Serisi 📚😍

0|0
    0|0
  • olasılıksız, simyacı, ikiz bedenler

0|0
    0|0
  • ayşe kulin veda
    tess gerritsen çırak günahkar serisi :D

0|0
    0|0
  • canan tan - yüregim seni çok sevdi. eroinle dansi da okudum cok guzeldi :)

0|0
    0|0
  • Aşk ve Gurur

0|0
    0|0
  • Çok var ama ilk aklima gelen ucurtna avcisi ve alamut geldi

0|0
    0|0
  • iki şehrin hikayesi - charles dickens 'böylesi büyük bir aşk görmedim' :))

0|0
    0|0
  • Alper Canıgüz GizliAjans

0|0
    0|0
  • Saysam. Bitmez.

0|0
    0|0
  • Reşat Nuri Güntekin-Çalıkusu

0|0
    0|0
  • Yureğimdeki aşk kivilcimi :)

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcisi
    Sonunda honkurerek agladim asdf

0|0
    0|0
  • Bin muhtesem gunes ikincisi de eroinle dans :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...